Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco groepje met twee zamakken hondjes op voetstuk van onyx.

Een art deco groepje met twee zamakken hondjes op voetstuk van onyx.

Un groupe Art Déco en régule de deux chiens sur socle en onyx.
Dim. l: 31,5 cm
SKU: 2506190341.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #226

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #844

    Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.

    Deux chaises en chrome et noyer, assises et dos cannés.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm b: 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #434

    Een paar wandlampen van hoorn met glazen kappen.

    Une paire d’appliques en corne et coupes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #847

    Theaterkijker, versierd met parelmoer op messing.

    Une paire de lunettes de théâtre, décorations de nacre et de laiton.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #623

    Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.

    Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.
    No longer available
    Dim. l: 35, h: 20 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #424

    Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.

    Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #471

    Twee kleine schoteltjes van Chinees porselein met een famille rose-decor.

    Deux petits plats en porcelaine chinoise, décor famille-rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #284
    Seaton

    “Sint-Niklaasplaats te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘34.

    ”Place St. Nicolas à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34.
    No longer available
    Dim. 76 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #114
    Henri Kokken
    Period: 1860 - 1941

    “Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.

    ”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 66 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #218

    Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.

    Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #719

    Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.

    Un scriban antique en chêne. Sans clé.
    No longer available
    Dim. 30 x 7à x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #137

    Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers aan het glas.

    Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats au verre.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm; h:18 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More