#250Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Chronographe met kwartierslag. (deukje aan zijkant).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. (petite bosse sur le côté).No longer availableDim. 116,47 gEstimate: € 800 / 1000 -
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
#443Driedelig kaptafelgarnituur van kristal. Val Saint-Lambert.
Une garniture de coiffeuse en cristal Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#570Een ivoren slavenarmband.
#543Een gelakt Japans juwelenkabinetje.
#126Een Louis Philippe meubeltje met een deur en een lade.
Un petit meuble Louis Philippe à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#353WarminkEen notenhouten tafelklokje. Zonder sleuteltje.
#23Christofle FranceTwaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
Un lot de douze sous-verres en métal argenté, décorés de divers poinçons.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#468“Jeanne D’Arc.” Bronzen buste. Gesigneerd.
”Jeanne d’Arc”. Un buste en bronze. Signé.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Oscar Mulkens“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 80 / 120