#778Drie gebeeldhouwde ivoren hoofdjes. Afrikaans werk. 1100 g.
Trois petites têtes en ivoire sculptée. Travail africain. 1100 gr.No longer availableDim. H. ± 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#266Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#620Een 18 karaats wit gouden ketting bezet met negen parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct sertie de neuf perles.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 200 / 300 -
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
#784Leo JordaensPeriod: 1944-2000Paar landschappen. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de paysages. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#328Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
#258Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée?No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#798Een messingen schaal met gedreven decor en twee handvaten met saterkoppen.
#386Een bijzetmeubeltje in Régencestijl met een lade in de gordel.
Un petit meuble de style Régence à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 62 x 75 cmEstimate: € 40 / 60