#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#27Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#779Karel Appel“Karel Appel en Henk Van der Vet in het atelier”. Een lithografie. Door beide kunstenaars gesigneerd buiten de plaat, gedateerd ‘82 en genummerd 22/90.
”Charles Appel et Henk Van der Vet dans l’atelier”. Une lithographie. Signée par les deux artistes hors planche, datée ‘82 et numérotée 22/90.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#132Leopold Muller“Stilleven met wild”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, gibier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 63,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#613Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
#671Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
#561Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van reigers in een landschap en getooid met een Fo-hond op de deksels. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage et de chiens Fô sur les couvercles. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219“Cleopatra met de slang”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
#117“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 130 / 150