Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco groepje met twee zamakken hondjes op voetstuk van onyx.

Een art deco groepje met twee zamakken hondjes op voetstuk van onyx.

Un groupe Art Déco en régule de deux chiens sur socle en onyx.
Dim. l: 31,5 cm
SKU: 2506190341.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #563

    Twee snuffbottles in een etui.

    Deux flacons à priser dans un étui.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #393

    Een maquette van het raderwiel van de raderboot ‘P.S. Britannia’ en een maquette van een garnaalvissersboot.

    Une maquette de la roue du ‘P.S. Britannia’ et une maquette d’un bateau de la pêche à la crevette.
    No longer available
    Dim. l : 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #71

    “Bataille de Jéna” en “Bataille de Friedland”. Twee Napoleontische sierborden van polychroom porselein met vergulde details en emblemen van het Keizerrijk. Waarschijnlijk Wenen, omstreeks 1900. Gemerkt met een N onder een keizerskroon. Afbeelding op het plat naar Charles Vernet.

    ”Bataille de Jena” et “bataille de Friedland”. Deux assiettes décoratives, période Napoléon, en porcelaine polychrome et détails dorés, emblèmes de l’Empire. probablement viennois, +- 1900. Marque ‘N’ sous la couronne de l'empereur. Image sur le plat de l’assiette par Charles Vernet.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #47

    Een polychroom cloisonné ei.

    Un oeuf en cloisonné polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.

    Une garniture de trois vases en porcelaine chinoise , décor japonais.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #311

    Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.

    Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm 268,45 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een porseleinen schotel met een decor in Wan Li stijl.

    Un plat en porcelaine, décor style Wan Li.
    No longer available
    Dim. ø 45,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #438

    Drie kunstboeken: - Roger Cardon. “Georges Lemmen (1865-1916)”. Ed. Pandora Antwerpen 1990. Goede staat. - Peter van Ruysseveldt. “Rik Wouters”. Ed. Pandora, Antwerpen 2007. Met stofwikkel. Goede staat. - Marcel van Jole. “Wallaert”. Ed. Art Editions Paris 1977. Teksten van Albert De Vos. Met opdracht en signatuur van Martin Wallaert d.d. 1978. Stofwikkel met randschade. Goede staat.

    Trois livres d’Art: - Roger Cardon. “Georges Lemmen (1865-1916)”. Ed. Pandora Anvers 1990. Bon état. - Peter van Ruysseveldt. “Rik Wouters”. Ed. Pandora, Anvers 2007. Avec jaquette. En bon état. - Marcel van Jole. “Wallaert”. Ed. Art Editions Paris 1977. Textes par Albert De Vos. Avec commande et signature de Martin Wallaert, 1978. En bon état.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #417

    Een vaas en een coupe van groen en kleurloos kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Un vase et une coupe en cristal vert et incolore. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #852

    Een set van drie glazen stolpen met twee porseleinen vaasjes en een Heilige Familie van biscuit.

    Un ensemble de trois cloches et deux vases en porcelaine et une Famille Sainte en biscuit.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Vijftien zilveren munten van 50 Frank. 835 ‰.

    Cinq pièces en argent de 50 Francs. 835 ‰.
    No longer available
    Dim. 187,5 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    Arthur Van der Linden

    “Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More