#853Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#665Dinh VanTwee zilveren ringen. 925 ‰.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 850 / 950 -
#285Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 5,50 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de saphirs de couleurs ayant un poids total de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljant van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,24 gEstimate: € 800 / 900 -
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300 / 400 -
#334“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Omstreeks 1910.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. +- 1910.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#857Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
#124Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
Un vase Art Déco en faïence polychrome, décor en relief d’un coq dans une frise.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 200 -
#454Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#469Oldrich KulhanekPeriod: °1940“Eros 3”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 2009.
”Eros 3”. Une lithographie. Signée hors planche et datée 2009.No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 60 / 80