#430Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
#15Een 18 K geelgouden ring bezet met twee pareltjes en een handgeschilderd porseleinen miniatuurtje (vervaagd).
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux perles et d'une miniature peinte à la main sur porcelaine (fanée).No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 100 / 150 -
#358WiskemannEen lot van twee schalen en twee kommen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Lot de deux plats et deux bols en métal argenté. Marqué en bas.No longer availableDim. b: 15 - 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#364BaccaratEen geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gegraveerd messingen dienblad. De karaf onderaan gemerkt.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. On ajoute sept verres à liqueur en cristal. Sur plateau en laiton gravé. La carafe est marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 & 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Een rond gebeeldhouwd eikenhouten tafeltje.
Une petite table ronde en chêne sculpté.No longer availableDim. Ø: 86 cm h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#678Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.
#515Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
#399Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
#169“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000