#610
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#642Yves BrayerPeriod: 1907 - 1990
“Paarden in een landschap” Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Chevaux dans un paysage” Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 41 x 47 cmEstimate: € 50/70 -
#397
Twee verschillende vergrootglazen, waarbij één met ramshoornen handvat.
#648
Een roodkoperen bakboordlantaarn van de S.S. Recordo.
#327
Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#626
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
#401
#630
Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
#153Delvaux
“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
#333
Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.
#547
Un lot d'ivoire africain, composé d'un bracelet et de deux défenses sculptées.No longer availableDim. l: 29 & 83 cm; Ø: 12 cmEstimate: € 200/300 -
#185
Drie 18 K rooskleurige gouden trouwringen.
Trois alliances en or rose 18 carats.No longer availableDim. 12,54 gEstimate: € 400/500