#639
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#528
Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#247
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#384
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#193
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#788
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#541
Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
#442
Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#88
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
#248
#188
#101
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#218
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#422Sciolari
Een vintage chromen hallustertje.
Un lustre de vestibule vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#793
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#333
#629Mercy Park Lighting
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#391
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80
#605Dinh Van Paris
#353
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#516
#567
Een antieke zittende Boeddha van brons.
#289Henri Geertsen
#764Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#472
#332Louis Henno
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#110
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,10 ct. GH VS. en een Australische parel. Met certificaat.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct GH VS et d’une perle d’Australie. Avec certificat.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 400/500 -
#379
#270
Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
#687
Une partie d’une défense , décoration d’éléphants sous un arbre. Travail africain.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140