Other lots in this auction
-
#311Een lot van drie oude camera’s:- Een platencamera met Compur-sluiter. In werkende staat. Met lederen tas en met platenhouders.- Balda Baldax VP. IN werkende staat.- Coronet “Every distance”. Werkende staat.
Trois caméras anciennes:- Caméra aux planches avec obturateur Compur. En état de marche et avec etui en cuir et aux conteneurs pour les planches.- Balda Baldax VP. En état de marche.- Coronet “Every distance”. En état de marche.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#324R. Vlaminck“Kapel te Vlassenbroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La chapelle à Vlassenbroek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#404Een lot van acht olielampen. Vijf koperen, twee glazen en één in porselein. Allen met bijbehorende glazen blakers.
Un lot de huit lampes à huile dont cinq en cuivre, deux en verre et une en porcelaine. Avec les verres de lampes assortis.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#164“Stilleven met fruit, rozen en vlees”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Grote beschadiging.
“Nature morte aux fruits, roses et viande”. Huile sur toile. Signée. Dégât important.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#159Adrienne Sotteau“Koppel in een herberg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Gand, 53’.
”Couple dans une auberge”. Huile sur toile. Signée et datée :’Gand, 53’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 260 / 340 -
#266Henri II buffet van notenhout.
Buffet de style Henri II en noyer.No longer availableDim. 100 x 140 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#156Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#243Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.
Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 60 -
#571“Visser”. Beeldje van ivoor. Japans werk, omstreeks 1900. Kleine letsels.
“Pêcheur”. Statuette en ivoire. Travail japonais vers 1900. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#594Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl met een schild in de kuif.
Un trumeau en bois doré style Louis Philippe avec un blason dans la coiffe.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 220 / 300 -
#733BonnEen jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#49“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De eerste van Jakob Smits, maar zonder signatuur, de tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
"Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.No longer availableDim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cmEstimate: € 40 / 60

