Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco misaalset van leder met geldbeugel, paternoster in originele doos.

Een art deco missaalset van leder met geldbeugel, paternoster in originele doos.

Un ensemble de missel Art Déco en cuir avec un porte-monnaie et un rosaire dans sa boîte d’origine.
SKU: 2808180005.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #311

    Een lot van drie oude camera’s: - Een platencamera met Compur-sluiter. In werkende staat. Met lederen tas en met platenhouders. - Balda Baldax VP. IN werkende staat. - Coronet “Every distance”. Werkende staat.

    Trois caméras anciennes: - Caméra aux planches avec obturateur Compur. En état de marche et avec etui en cuir et aux conteneurs pour les planches. - Balda Baldax VP. En état de marche. - Coronet “Every distance”. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #324
    R. Vlaminck

    “Kapel te Vlassenbroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La chapelle à Vlassenbroek”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #404

    Een lot van acht olielampen. Vijf koperen, twee glazen en één in porselein. Allen met bijbehorende glazen blakers.

    Un lot de huit lampes à huile dont cinq en cuivre, deux en verre et une en porcelaine. Avec les verres de lampes assortis.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #164

    “Stilleven met fruit, rozen en vlees”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Grote beschadiging.

    “Nature morte aux fruits, roses et viande”. Huile sur toile. Signée. Dégât important.
    No longer available
    Dim. 48 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #159
    Adrienne Sotteau

    “Koppel in een herberg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Gand, 53’.

    ”Couple dans une auberge”. Huile sur toile. Signée et datée :’Gand, 53’.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 260 / 340
  • #266

    Henri II buffet van notenhout.

    Buffet de style Henri II en noyer.
    No longer available
    Dim. 100 x 140 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #156

    Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.

    Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #243

    Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.

    Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #571

    “Visser”. Beeldje van ivoor. Japans werk, omstreeks 1900. Kleine letsels.

    “Pêcheur”. Statuette en ivoire. Travail japonais vers 1900. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 18,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #594

    Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl met een schild in de kuif.

    Un trumeau en bois doré style Louis Philippe avec un blason dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 165 x 90 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #733
    Bonn

    Een jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.

    Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #49

    “Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De eerste van Jakob Smits, maar zonder signatuur, de tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.

    "Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.
    No longer available
    Dim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More