Similar lots by type
-
#675
Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val Saint-Lambert, maar zonder merk.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Vraisemblablement Val Saint Lambert, mais sans marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#600Val Saint-Lambert
Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Six verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#541
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318
Een pique-fleurs van geslepen en gekleurd kristal.
Un pique-fleurs de cristal taillé et coloré.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188
Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:9-13cmEstimate: € 200 / 250 -
#68Val Saint-Lambert
Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.
Un seau à champagne en cristal incolore taillé. Marqué avec étiquette et en bas. Pièce unique.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#293
Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#511
Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableDim. h: 14 - 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#664
Zes wijnglazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. Mogelijk Val Saint-Lambert. We voegen er een afwijlkend model aan toe.
Six verres à vin en cristal taillé avec calices de différentes couleurs. Peut-être Val Saint Lambert. Nous y ajoutons un modèle divergent.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#677Val Saint-Lambert
Elf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.
Onze coupes en cristal incolore taillé avec montures dorées. 2 modèles différents. Marquées.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 55 / 65 -
#521
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit 6 cognacglazen van Cristal d’Arques, 7 geslepen wijnglazen, 2 gegraveerde wijnglazen, een karaf en schenkkannetje en vier bijpassende glazen en een vaas.
Lot en cristal incolore, composé de 6 verres à cognac par Cristal d'Arques, 7 verres à vin taillés, 2 verres à vin gravés, une carafe et pichet et quatre verres assortis et un vase.No longer availableDim. H:12-30cmEstimate: € 100 / 120 -
#103
Een grote vaas van blauw gedubbeld kristal met geslepen decor van bloemenmanden en korenhalmen.
Un grand vase en cristal bleu doublé à décor taillé de corbeilles de fleurs et de tiges de maïs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#291
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#33
Twee stuks geslepen en gekleurd kristal, bestaande uit een conische vaas op voet en een fruitschaal.
Deux pièces en cristal taillé et coloré, composées d'un vase conique sur pied et d'une coupe à fruits.No longer availableDim. h: 25 cm Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#123Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#38Goebel, Germany
“Foxterriër”. Een kleurloos kristallen beeldje. Gemerkt en gedateerd 1979.
"Fox terrier". Une figurine en cristal incolore. Marqué et daté 1979.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#686
Een zwartgelakt gedraaid perenhouten boeken/ krantenrekje.
Porte-livres/revues en bois de poirier tourné laqué noir.No longer availableDim. 75 x 43 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#128
Een Madonna met kind van gepolychromeerd terracotta.
Une Vierge à l'Enfant en terre cuite polychrome.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#203
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeld naar het werk van Emile Guillemin. Met gieterijstempel en nummer.
Napoléon Bonaparte. Une statue en bronze d'après l'oeuvre d'Emile Guillemin. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#18
Een antieke theaterkijker bezet met parelmoer.
Des lunettes de théâtre antique serties de nacre.No longer availableDim. 10 x 5 x 7 cmEstimate: € 55 / 75 -
#342
Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.
Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cm (50cm)Estimate: € 60 / 80 -
#351
Drie stuks meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een vaasje met bloemendecor in reliëf, een schenkkan met decor van tulpen en een sierjardinière in de vorm van een zwaan. Laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.
Trois pièces en faïence émaillée multicolore, composées d'un vase à décor floral en relief, d'une cruche à décor de tulipes et d'une jardinière décorative en forme de cygne. Le dernier avec très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 19, 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#3
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee kleine en een groter vaasje, een potje, een kleine asbak en een pique-fleurs. We voegen er een vaasje van Bergen aan toe.
Lot de poterie de Gouda, composé de deux petits et d'un plus grand vase, d'une jarre, d'un petit cendrier et d'un pique-fleurs. Nous ajoutons un vase de Bergen.No longer availableDim. h: 5 - 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993
“Heidezicht”. Een pasteltekening. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Un dessin au pastel. Signé.No longer availableDim. 26x36cmEstimate: € 40 / 60 -
#236
Een antiek eikenhouten kistje met uitgestoken decor.
Coffret ancien en chêne à décor sculpté.No longer availableDim. 64 x 71 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#263
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#13Royal Plazuid, Gouda
Een vaas en een schenkkan van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Gobana’. Onderaan gemerkt.
Un vase et une verseuse en poterie de Gouda multicolore à décor 'Gobana'. Marqué en bas.No longer availableDim. 25-30cmEstimate: € 35 / 45 -
#131
“Engel met trom en fluit”. Bronzen beeldje met donker patina naar Clodion. Op dubbele marmeren sokkel. Draagt een handtekening.
"Ange avec tambour et flûte". Statue en bronze à patine sombre d'après Clodion. Sur un double socle en marbre. Porte une signature.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 200 / 300