#41Een Liebig Chromo-album.
Un album de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#552“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
#406Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#560Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met twee robijntjes.
Broche en forme de noeud en or jaune 18 ct sertie de deux petits rubis.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 120 / 180 -
#350Een 18 karaats wit gouden armband bezet met vier rozetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de quatre rosaces en de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#472Een lot Chromo albums met betrekking tot fauna en flora binnen en buiten België.
Un lot d’albums Chromos en relation avec la flore et faune belge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#602Marinella Pirelli“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160 / 200 -
#401Royal BochEen zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
Un ours assis en faïence blanche monochrome d’après une oeuvre par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 35