#627
Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#769
#32
Een plantenstaander van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
#604
“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
#576Kirman
Een handgeknoopt wollen Perzisch karpet
#413
Un lot de six livres en relation avec la Belgique:- “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Trois volumes.- “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011.- “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011.- “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
Een paar 18 karaats wit en roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,77 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,77 ct.No longer availableDim. 7,06 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#532
“Bonjour, Madame Manoir”. Gesigneerd ‘Aers’.
#331
Een tulpenvaasje en een zoutstrooier van Sterling zilver.
#732Collignon
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#504
“Caféscène”. Olieverf op paneel.
”Scène au café”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120