#631
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 700/750 -
#246
Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
Une table en chêne sculpté à tiroirs en rallonges.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 60/80 -
#597
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#771
#262George Steel
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#731
Un bol/réchaud en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55/65 -
#303
“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
#786
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#365
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 1ct. en een smaragd van ± 1 ct.
Bague toi et moi en or blancs 18 ct sertie d’un diamant de ± 1,00 ct et d’une émeraude de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 1400/1600 -
#730
#542
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Kup..’.
#590Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100/150