#172Jan De Cooman“De Knotwilgen”, olieverf op doek, gesigneerd.
#87WedgwoodEen lot biscuit, bestaande uit drie vaasjes, een theepotje en een dekselpotje, versierd met witte decors op blauwe fond. Gemerkt.
Lot de biscuit, composé de trois vases, d'une théière et d'un pot à couvercle, à décors blancs sur fond bleu. Marqués.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#456Art deco salontafel van gefineerd notenhout.
#526Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#367Beeldje van een officier te paard, gemarkeerd “Bertrand” .
#662Oost-Europese waterketel van aardewerk en smeedijzer.
#251Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Walrus.” Gesculpteerd houten beeldje op sokkel. Gesigneerd.
"Morse." Figurine en bois sculpté sur socle. Signée.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
Deux bassines à raser en faïence, l'une à décor de fleurs et l'autre aux symboles francs-maçons.No longer availableDim. Ø: 25 & 28 cmEstimate: € 30 / 35