#235
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de rosaces et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#669Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989
”Portrait d’homme”, “Portrait de femme” & “Personnages”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole. Signées.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#153
#404Teddy
Een vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
#574Maurits Nevens
“Hooien op het land.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een boek aan toe: Maurits Nevens ‘Mijn grote liefde voor het glasraam.’
”Moissons”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un livre par Maurits Nevens: Mijn grote liefde voor het glasraam.No longer availableDim. 60 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#796
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#133
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#408
Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
#797
Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#685Dinh Van
Een zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#486Elmar Flötotto
Een paar design stoelen. Duitsland, omstreeks 1970.
Une paire de chaises design. Allemagne, +- 1970.No longer availableEstimate: € 100 / 150