#51
Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.
#88
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
#789
Een gefineerde spiegel in Empirestijl.
#699Simonne Beardswood
”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#664
#526
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#778
Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
#110
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,10 ct. GH VS. en een Australische parel. Met certificaat.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct GH VS et d’une perle d’Australie. Avec certificat.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 400/500 -
#796
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#464
Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#346
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableEstimate: € 30/50