#552Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
#10Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.
#251Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
#246Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
#37Een roodkoperen waterketel. Gedateerd 1821.
Une bouilloire en cuivre. Datée 1821.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#227“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#308Een gietijzeren weegschaal met messingen schalen.
#672LuxorEen vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
#487Een fijn gesculpteerde ivoren geisha. Japans werk, eerste helft XXe eeuw. Onderaan gemerkt met stempel.
Une geisha en ivoire finement sculptée. Travail japonais, première moitié du 20e siècle. Marquée d'un tampon en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 260 / 300 -
#599Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met inlegwerk bronsbeslag.
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze incrusté.No longer availableDim. 90 x 40 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
Un groupe de jade sculpté en forme d'arbuste fleuri avec divers oiseaux. Sur socle en bois et en boîte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60