#522
Een goudgepatineerde houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
#680
Een smeedijzeren paraplustaander.
#132
Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#162
Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.
#272A. Molehani
“Siamesche katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chats siamois”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#470
Een handgeknoopt Chinees wollen karpet.
#327Val St. Lambert
Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de bougeoirs à deux branches en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#678
Een lot van vier verschillende bierpullen.
#594
Een geschilderd grenenhouten koffertje met Christelijk motief.
#696
Een messingen staande lamp, versierd met draakjes.
#377
Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
#406Walther
Een ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
Une lunette de visée ZF1-4X32 CI. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60