Similar lots by type
-
#98Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#581Foutinelle“Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
“Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#263Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in relief. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.
Garniture trois pièces en faïence grise et dorée aux fleurs en relief. Marque Capodimonte sous la base.No longer availableDim. H 44cmEstimate: € 60 / 80 -
#424Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#433Royal WintonTwee schaaltjes op voet een een kom met een blauw en wit bloemendecor en vergulde randen.
Deux plats sur pied et une coupe à décor bleu/blanc et bords doré.No longer availableDim. Ø: 16 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#257Herman CornelisPeriod: 1915-1997Een Madonna met kind van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1959.
Vierge à l’Enfant en terre cuite. Signée et datée 1959.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#404Een reeks keukenpotten, waarbij grote, vier kleine, een olie- en een azijnflesje.
Un lot de pots de cuisine, comprenant des grands pots, quatre petits pots, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#407NimyEen kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30 / 35 -
#487Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 90 -
#642Michel Hereman“Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
Etre post démoniaque. Une statue en terre cuite partiellement polychrome. Signée.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.
Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#21Een lot heiligenbeelden van biscuit en porselein, bestaande uit de Heilige Familie, een Madonna met kind, een engeltje en twee voorstellingen van St. Jozef.
Lot de statuettes en biscuit et en porcelaine comprenant une Sainte Famille, une Vierge à l’Enfant, un angelot et deux Saint-Joseph.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#261Dubois.Een grote en een kleine amfoorvaas van meerkleurig Belgisch aardewerk. De grote met een decor van een Griekse krijger en de andere met een wapenschild. Beide gemerkt onderaan. De grote met een kleine schilfer aan de voet.
Un grand et un plus petit vase de forme amphore en faïence polychrome belge. Le plus grand à décor d’un guerrier grec et l’autre d’un écusson. Marques sous les bases. Eclat à la base du plus grand vase.No longer availableDim. h: 62 & 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Een art nouveau tapkraan van meerkleurig en verguld aardewerk. Begin XXe eeuw.
Pompe à bière art nouveau en faïence polychrome et dorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 160 -
#8Een lot Normandisch aardewerk, bestaande uit drie potjes, waarbij één met deksel, een groot en een klein schaaltje en een peper-, zout- en mosterdstelletje. Onderaan gemerkt Villers-sur-Mer.
Lot de faïences de la Normandie, comprenant trois pots dont un couvert, un grand et un petit plat et une garniture à condiments. Marque de Villers-sur-Mer sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#391Tabakspot. Aardewerk. tekening van tabaksplant met opschrift ‘ Tabac de semois’ op één zijde. 2 gekruiste pijpen met de letters A.W op de andere zijde.
Pot à tabac en faïence. Dessin de plante à tabac et écriture ‘ Tabac de Semois’ sur un coté, deux pipes croisées et lettres A.W. sur l’autre coté.No longer availableEstimate: € 32 / 40 -
#758Sitzendorf“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364CarrelliEen designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#531Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.
Grand chien de Pho en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240 / 360 -
#688Aardewerken pijp. Chinees aardewerk. Gemerkt.
Une pipe en terre cuite. Oeuvre chinoise. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#382Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.
Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#178“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
“L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#298een lot van drie Brusselse maatbekers van een liter, waarbij één met tinnen deksel en een andere met een restauratie aan het oor.
Lot de trois mesures en faïence de Bruxelles dont une à couvercle en étain. Une restauration à l’une des anses.No longer availableEstimate: € 55 / 65 -
#805“Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.
“Pierre-Aalst”. Planche en bois au nom d’une péniche.No longer availableDim. 210 x 21 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#250Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. en een centrale robijn van ± 3,35 ct.
Chaîne et son pendentif en or blanc 18 ct sertis de diamants ayant un poids total de ± 1,05 ct et d’un rubis central de ± 3,35 ct.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#30Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#214Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#551Een draak van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Op houten sokkel. Begin XXe eeuw.
Dragon en ivoire finement sculpté sur socle en bois. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#567Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.
Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 180 / 250 -
#522Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#300Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale smaragd van ± 2,20 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 2,20 ct. et de diamants d’un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee hartvormige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een fancy diamant van ± 0,75 ct.
Une bague en or blanc 18 ct avec deux diamants en forme de coeur, avec un poids total de ± 0,35 ct et de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#361Een paar appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met drie lichtpunten. XXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV à trois lumières. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#249Cornelis Schut“Madonna met kind”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“Vierge à l’Enfant”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct. et saphirs ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 380 / 450 -
#743Een houten schouwpendule. Met sleutel.
Une pendule de cheminée. Avec clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80

