Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.

Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.

Garniture de cheminée art déco en pierre de taille et onyx décorée de deux cerfs en régule.
Dim. b: 66 cm
SKU: 1004180531.
Categories: Klok, Marmer, Zamak.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #531
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #471

    Een zittende hond van bruingepatineerd brons op een sokkel van beige marmer.

    Une statue en bronze patiné représentant un chien assis, sur socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #111

    Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.

    Une pendule en laiton doré, décoration d’une femme et tambourin.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #624

    Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.

    Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. 220 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #98

    Een tafelklokje in een kristallen bol met messingen montuur. Uurwerk gemerkt 19 Zuan ZSH.

    Une pendule de table dans une boule en cristal avec une monture en laiton. L’horloge porte la marque 19 Zuan ZSH.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    “Jonge vrouw bij een bron”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren voetstuk. Naar een werk van Moreau.

    ”Jeune femme prés de la source”. Une statue en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #468
    Schmid Schatz West Germany

    Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.

    Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #316
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #53

    “De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk.

    “La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #97

    Een neobarokke putti van zamak. Zichtbare naden.

    Un putti de style Baroque en regule. Jointures apparentes.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #187

    Een reeks van vier ovale plaquettes van marmer met beeltenissen van Romeinse keizers in reliëf.

    Une série de quatre plaquettes ovales en composite, reliefs représentant les empereurs romains.
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #321

    Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.

    Une copie récente d’une pendule murale frisonne. Complet.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #91
    Junghans

    Een pendule van messing en glas, model “ATO”.

    Une pendule en laiton et verre, modèle “ATO”.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #186

    Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.

    Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #636

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #830

    Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast, versierd met vogels en bloemen.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 270 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #619
    Berthoud à Paris

    Een staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met bladermotieven, bloemen en onderaan een pijproker. De kuif met een mannenprofiel. De wijzerplaat gemerkt.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté, gaine décorée de feuillages, de fleurs et présentant un fumeur de pipe vers le bas. Coiffé d’un profil d’homme. Marque sur le cadran.
    No longer available
    Dim. 248 x 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #96

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #363
    Sèvres

    Een rechthoekige doos op vier voluutpootjes. Kobaltblauw porselein met een stilleven in een uitsparing op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Une boite rectangulaire sur quatre pieds volutes. Le couvercle est décoré de porcelaine bleue cobalt avec une nature morte.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #205

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #291

    “Greenwich clock”. Een notenhouten tafelklokje in gebeeldhouwde kast met geëmailleerde wijzerplaat.

    ”Greenwich clock”. Une pendule de table dans une armoire sculptée et cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #231
    Mestdagh Meyers à Anvers

    Een schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 400 / 500

Other lots in this auction

  • #503

    Een bolle Chinese vaas van polychroom porselein met een decor van spelende kinderen in cartouches en op de zijkanten versierd met hertenkoppen. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine polychrome de Chine à décor d’enfants jouant dans des cartouches. Anses en forme de têtes de cerf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389

    Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre à cinq bras avec deux points lumineux à chaque bras.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #127

    Een classicistische buste van brons.

    Un buste en bronze classique.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #817

    Een Madonna met Kind onder stolp. Eén vingertje manco.

    Vierge à l’Enfant sous globe. Une doigt manque.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #266

    Een groot bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, met vijf laden en versierd met bronsbeslag. XIXde eeuw.

    Grand bureau en bois de placage de style Louis XV à cinq tiroirs et orné de bronzes dorés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 102 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #775

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.

    Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 110 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #148

    Een XIXde eeuwse mahoniehouten camera. Gemerkt Edgard Buysse. Intact maar zonder lens. In originele lederen tas.

    Une camera en acajou du XIXième siècle. Marque Edgard Buysse. Intacte, mais sans lentille. Dans un sac en cuir.
    No longer available
    Dim. 37 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #115

    Een zilveren kopje met ondertasje in etui. Franse keuren, 950‰. Makersmerk van Paul Canaux & Cie. 1892 - 1911.

    Une tasse et sous-tasse en argent dans un étui. Poinçons français, 950 ‰. Paul Canaux & Cie. 1892 - 1911.
    No longer available
    Dim. 188,5 gram
    Estimate: € 50 / 70
  • #212
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #385

    Een lot van zes glazen op voet van kleurloos kristal. Omstreeks 1900.

    Un lot de six verres en cristal incolore sur pied. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #13

    Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.

    Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #382

    Een art nouveau luster van smeedijzer, een centrale coupe en drie kapjes in meerkleurige Franse glaspasta. Gesigneerd.

    Un lustre Art Nouveau en fonte, coupe centrale et trois capes en pâte de verre Française. Signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More