Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco schouwpendule van zwart marmer en onyx, versierd met een zamakken olifant.

Een art deco schouwpendule van zwart marmer en onyx, versierd met een zamakken olifant.

Une cheminée Art Déco en marbre noir et onyx, décorée d'un éléphant en zamak.
Dim. L. 63 cm
SKU: 2505210281.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #620

    Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.

    Un scribe en bois avec décoration peinte à la main.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #217
    Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)

    Twee ingekaderde tropische vlinders achter glas: Morpho Didius, Peru & onbekend.

    Deux papillons tropicaux encadrés derrière une vitre: Morpho Didius, Pérou et inconnu.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #438

    Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van de godin Kali. Op plexiglazen sokkel gemonteerd.

    Une statue hindoue en bronze de la déesse Kali. Montée sur un socle en plexiglas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #224
    Jos Beerden

    “Wellenshoeve, Bokrijk”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Wellenshoeve, Bokrijk. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #555

    Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.

    Un ensemble de dix sous-verres / soucoupes en argent 800 ‰, décorés de motifs Louis XV. Marqué de Wolfers. 1655 grammes.
    No longer available
    Dim. Ø: 15,5 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #561

    Een gesculpteerd Chinees spekstenen sierstuk op voet. Enkele kleine beschadigingen. Bijgevoegd een Boeddha met cobra.

    Une pièce décorative en pierre de savon chinoise sculptée sur une base. Quelques dommages mineurs. Comprend un Bouddha avec un cobra.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #696

    Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une série de quatre fauteuils de style Louis XVI patinés en blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #249
    Herman Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Haven van Antwerpen”. Houtskooltekening. Evenals Buelens (?). “Rede van Antwerpen” (26 x 35 cm) (handtekening binnen passe-partout).

    Port d'Anvers . Dessin au fusain. Ainsi que Buelens (?). Rade d'Anvers (26 x 35 cm) (signature à l'intérieur du passe-partout).
    No longer available
    Dim. .25,5 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #480

    Een driedelig Engels theestel van International Sterling zilver. C 306. Gemerkt en genummerd.

    Un service à thé anglais trois pièces en argent sterling international. C 306. Marqué et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 23 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #172
    Karel Moers
    Period: 1932 - 2016

    “Oevergezicht met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rive avec saules têtards . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #4

    “Ontmoeting. Twee kikkers”. Litho. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.

    Réunion. Deux grenouilles . Lithographie. Signée et numérotée 7/15 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #389
    Jan Vanriet
    Period: °1948

    “Park”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 3/5 buiten de plaat.

    Park . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 3/5 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More