Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco schouwpendule van zwart marmer en onyx, versierd met een zamakken olifant.

Een art deco schouwpendule van zwart marmer en onyx, versierd met een zamakken olifant.

Une cheminée Art Déco en marbre noir et onyx, décorée d'un éléphant en zamak.
Dim. L. 63 cm
SKU: 2505210281.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #344
    Jozef Tilleux

    “De Vest in Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    De Vest in Lier . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #57

    Een antiek tondelkistje met messingen beslag.

    Une ancienne boîte en amadou avec des raccords en laiton.
    No longer available
    Dim. 27 x 43 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312

    “Zittende vrouw in de natuur”. Een bronzen bas-reliëf. Gesigneerd links onderaan.

    Femme assise dans la nature . Un bas-relief en bronze. Signé en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #529

    Een 18 K geelgouden ketting met doopplaatje. Marguerite 23 01 1917.

    Un collier en or jaune 18 carats avec plaque de baptême. Marguerite 23 01 1917.
    No longer available
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een 18 K geelgouden schakelarmband met naamplaatje.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec plaque signalétique.
    No longer available
    Dim. 21,10 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #21
    Kern

    Een tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.

    Une horloge de table en laiton et boîtier en verre. État de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #241
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107
    Villeroy & Boch, Wallerfangen

    Een aardewerken vaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer.

    Un vase en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas. Petit bord écaillé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Een fantasiewezen van geglazuurd Chinees aardewerk. met houten sokkel. Met kurken stopje in de buik.

    Une créature fantastique en poterie chinoise émaillée. Avec une base en bois. Avec un bouchon en liège dans le ventre.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 17,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #138

    Een schouwpendule van zwart en rood marmer. Met bijhorende cassolettes. Randschilfer.

    Une horloge de cheminée de marbre noir et rouge. Avec les cassolettes d'accompagnement. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 23 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #613

    “The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.

    L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 10, 16 & 21 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #141

    “Kleine danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas. Op arduinen sokkel.

    Petite danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Degas. Sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 260 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More