#269A. Peeters“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#628Een stereoscoop in originele kist. Compleet.
#47Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
#595Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#260Een 18 K geelgouden en zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Broche en or jaune 18 K et argent sertie de diamants de taille ancienne avec un poids total de ca 0,70 ct.No longer availableDim. 9,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#567Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
#228Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad in Lodewijk XVI-stijl.
#620Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
#42J.V.A.“Rustende ruiter naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1974. Klein letsel.
Cavalier au repos au XVIIe siècle . Huile sur toile. Monogrammée et datée de 1974. Blessures mineures.No longer availableDim. 48,5 x 38 cmEstimate: € 100 / 150