#558Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#535Een zilveren serveerschotel. 800‰, vermoedelijk Belgisch. 1465 gram.
#539Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.
#87“Memento Mori”. Een bronzen beeld naar een werk van Carl Kaubu.
#137Pendule van wit marmer. Gemerkt Ernuld Collet, Chimay.
#152“De ongelovige Thomas”. Olieverfschilderij op paneel naar Rubens. Op de achterkant: “gerestaureerd in 1961 door Bernard Janssens”.
L'Incrédule Thomas . Peinture à l'huile sur panneau d'après Rubens. Au dos: restaurée en 1961 par Bernard Janssens .No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#105Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.
Un chasseur africain en bois sculpté. Nous ajoutons un arc et des flèches.No longer availableDim. h: 54 cm; L: 86 cmEstimate: € 40 / 50