Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco sierkruik van aardewerl met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.
Een art deco sierkruik van aardewerl met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.
Amphora

Een art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.

Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.
Dim. h: 34 cm
SKU: 2508200153.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #652

    Vier diverse antieke potten van steengoed.

    Quatre pots anciens différents en grès.
    No longer available
    Dim. 32 - 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #301

    Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een Chinese tuin.

    Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un jardin chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #393

    Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.

    Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #438

    Een aardewerken vaasje met een handgeschilderd plantendecor en een iriserend glazuur.

    Petit vase en faïence à décor végétal peint à la main. Glaçure irisante.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #712

    Een terracotta schoorsteen.

    Une cheminée en terre cuite.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #408

    Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.

    Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #218

    Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw. (haarscheur en letsels aan de rand).

    Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle. (Cheveux et usures au bord).
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #448
    Ruscha

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #651
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381

    Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.

    Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.
    No longer available
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #463

    Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.

    Petit vase en faïence de Cine à décor de fleurons.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #358

    Een sierbord van meerkleurig aardewerk van Rouen, versierd met een wapenschild in het plat en Lodewijk XV-motieven in reliëf.

    Assiette décorative en faïence polychrome de Rouen décoré d’un blason et de motifs Louis XV en relief.
    No longer available
    Dim. 24 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #749

    Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.

    Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303

    Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.

    Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #662

    Vier diverse antieke potten van steengoed.

    Quatre pots anciens divers en grès.
    No longer available
    Dim. h: 32 - 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #596

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #411

    Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.

    Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #667

    Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).

    Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).
    No longer available
    Dim. L. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #507

    Een Chinees personage van meerkleurig aardewerk met sang-de-boeufglazuur. Binnenin gemerkt.

    Personnage chinois en faïence polychrome à glaçure sang-de-boeuf. Intérieur marqué.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #747
    Royal Doulton, England

    Vier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.

    Quatre différentes petites “Character Jugs” en faïence polychrome. Marque sous la base. Un éclat à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227

    Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.

    Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #228

    Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).

    Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #428

    Twee oliekruiken van steengoed, waarbij één met bruin glazuur en een grijze met een pauw in het decor.

    Deux cruches à huile en grès dont une à glaçure brune, l’autre grise décorée d’un paon.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #723

    Een reeks van elf antieke Delftse tegels.

    Suite de onze carreaux de Delft anciens.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #141

    Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.

    Paire d’assiettes à l’éventail au bord jaune. Marque de De Clauw.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #458

    Een bronzen groepje van een jongen met een speelgoedauto. Gemonogrammeerd.

    Petit groupe en bronze représentant un garçon et son auto de jouet. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #495

    Diverse munten: België: 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid (8 st); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 st); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prins Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set met 4 toegangsmunten Zoo Antwerpen 1978. 10 DEM Bonn en 10 DEM Hamburg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).

    Lot de pièces de monnaie et autres: Belgique: 500 BEF, 150 ans indépendance (8 p.); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 p.); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prince Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set avec 4 jetons d’entrée Zoo Anvers 1978. 10 DEM Bonn et 10 DEM Hambourg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #203

    “Menorah Dalinienne”. Een kandelaar van verguld brons op marmeren voet. Gesigneerd S. Dali, genummerd 80/150 (met certificaat).

    “Menorah Dalinienne”. Candélabre en bronze doré sur base en marbre. Signé S. Dali, Numéroté 80/150 (avec certificat). Marbre réparé.
    No longer available
    Dim. 51 x 31 cm
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #649

    Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.

    Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.
    No longer available
    Dim. 197 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94

    “Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.

    “Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #176

    Een blank eikenhouten kast met twee deuren en twee laden in de gordel. Begin XIXe eeuw.

    Armoire en chêne clair, ouvrant à deux portes et à deux tiroirs en ceinture basse. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 205 x 145 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #554

    Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.

    Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 165 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #752
    V.J. Bergh

    “Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #677

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.

    Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Een commode van fruit- en dennenhout met drie laden. Eerste helft XIXe eeuw.

    Commode en bois fruitier et sapin. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 85 x 114 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #421
    Val St. Lambert

    Een mauve kristallen lampenvoet.

    Pied de lampe en cristal mauve.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More