#440Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 300 / 400 -
#583Een neksteun van blauw en wit Chinees porselein, gedragen door een liggende vrouwenfiguur.
Un support pour la nuque en porcelaine blanche et bleue de Chine, porté par une figure féminine.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 130 / 160 -
#96Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
#713Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.
Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 85 / 100 -
#89Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#452Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.
Un petit voilier en filigrane sous cloche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
#660Een 10 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 0,25 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie d’un saphir central de ± 0,25 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#274Simonne Beardwood“Stilleven met vaas met asters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Nature morte, vase et oeillets”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#739Markus OehlenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 60 / 80