Other lots in this auction
-
#414Een luchter met kristallen bloempjes.
Un lustre à fleurs en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#610Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,88 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#696Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#138Een driedelig arduinen klokstel, bestaande uit een schouwpendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Une garniture de cheminée en trois pièces en pierre de taille, comprenant une pendule et deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 26 & 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#363Vier borden, waarvan drie borden van Brussels of Parijs’ porselein en een Engels.
Un lot de trois assiettes en porcelaine de Bruxelles, France et Anglais.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120 / 140 -
#539Christiaan Gerrit PolderPeriod: 1897 - 1981“Boomgaard”. Houtskool op papier”. Gesigneerd.
”Verger”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#378Een gepolychromeerde houten hangconsole.
Une console à suspendre en bois polychrome.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665Een ivoren slavenarmband.
Un bracelet esclave en ivoire.No longer availableDim. 54,37 gEstimate: € 80 / 150 -
#402Michelle Wiser“Provençaals landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage Provençal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#626TabrizHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal medaillon omgeven door bloemenmotieven. Brede heratiboord. Perzisch werk. Lichte randslijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs. Large bordure herati.No longer availableDim. 355 x 281 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#413Een lot van zes boeken met betrekking tot België:- “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Drie delen.- “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011. - “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011. - “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.
Un lot de six livres en relation avec la Belgique:- “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Trois volumes.- “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011.- “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011.- “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.No longer availableEstimate: € 50 / 80

