Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.
Yalacta, France

Een art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.

Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.
Dim. Ø: 26 cm
SKU: 1012190068.
Category: Kunststof.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #461

    Een lot kristal, bestaande uit vier verschillende vazen en twee kleurloze asbakken. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, comprenant quatre vases différents et deux cendriers incolores . Cendriers Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #210

    Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.

    Bracelet en or jaune 18 ct à motif tissé.
    No longer available
    Dim. 26,60 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #314
    F. Millenhuber

    “Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #332
    Louis Henno

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Allée”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #499

    “Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Vanderberg’.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée ‘Vanderberg’.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #665

    Een ivoren slavenarmband.

    Un bracelet esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 54,37 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #349
    Roelans

    “Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.

    ”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 & 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #448

    Een rood metalen kinderpedaalwagen.

    Une voiture à pédales pour enfant en métal rouge.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #634

    Een modern kunstwerk van onyx.

    Une oeuvre en onyx moderne.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #744

    Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.

    Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #584

    Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.

    Une petite chaise à revêtement en tissu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #186

    Een notenhouten secretaire met zwartgelakte lijsten met twee laden bovenaan en twee laden binnenin.

    Un secrétaire en noyer, cadres laqués , deux tiroirs au dessus et deux tiroirs à l’intérieur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More