Similar lots by type
-
#398Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#677Een kokervormig art deco vaasje van gekleurd glas.
Un vase tubulaire Art Déco en verre coloré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 45 -
#413Een vaas van meerkleurig glas.
Un vase de verre multicolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327Hutschenreuter, BavariaEen zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#169Amalric Walter et Henri Bergé scEen vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.
Vase en pâte de verre à décor multicolore de fleurs en relief. Avec deux signatures.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#395Een siercoupe van iriserend meerkleurig Italiaans glas.
Un coupé décoratif en verre italien multicolore irisé.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#673Val St LambertEen lot Val Saint-Lambert van meerkleurig kristal as bestaande uit twee vazen en een kaarsenhouder. Gemerkt. Schade aan de rand van één van de twee vazen.
Lot Val Saint-Lambert en cristal multicolore composé de deux vases et d'un bougeoir. Marqués. Dommages au bord d'un des deux vases.No longer availableDim. h: 8 cm - 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#337Een vaasje van geïriseerd Boheems glas met handgeschilderd bloemendecor. Bijgevoegd Een klein Boheems glazen vaasje met wit op geel spatterdecor.
Vase en verre bohème irisé à décor floral peint à la main. Ainsi qu’un petit vase en verre de Bohême à décor d'éclaboussures blanches sur jaunes.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#338Val Saint-LambertEen schaal in meerkleurig glas. Onderaan gemerkt.
Un bol en verre multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. 33 cm x 33 cmEstimate: € 45 / 60 -
#59Val St. LambertEen Léon Ledru vaasje van blauw kristal, bekleed met opengewerkt verkoperd oplegwerk met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt VSL in de galvanoplastie. Haarscheur in het glas binnenin.
Un petit vase Léon Ledur en cristal bleu en galvanoplastie représentant des vasques et des oiseaux du paradis d’inspiration Louis XV. Marqué. Cheveu dans le verre à l’intérieur.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#383Een schaal van kleurloos glas op een messingen voet.
Un bol de verre incolore sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#667Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.
Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#385Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.
Un coupé au design vintage en verre italien rouge et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#484Een Venetiaans glazen luchter met zes lichtarmen en versierd met glazen bloemen en bladeren. Twee bladeren manco.
Un lustre en verre vénitien à six bras de lumière et décoré de fleurs et de feuilles en verre. Deux feuilles manquantes.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#371Een vaas van Muranoglas met oranje swirl op witte fond. Toegeschreven aan Carlo Scarpa. Restant van een signatuur.
Un vase en verre de Murano avec un tourbillon orange sur fond blanc. Attribué à Carlo Scarpa. Traces de signature.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#278“L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.
"L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Een aardewerken amfoor in smeedijzeren staander.
Amphore en faïence sur socle en fer forgé.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#442“Expressionistische boomgaard.” Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
"Verger expressionniste." Huile sur papier. Pas clairement signé.No longer availableDim. 36,5 x 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.
Miroir rond de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 90 / 120 -
#642Daeninck“Zicht op de Graslei te Gent”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 32/150 buiten de plaat.
"Vue du Graslei à Gand". Une lithographie. Signée et numérotée 32/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#649Jan Vercammen“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableDim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een driedelig kaststel van gesculpteerd albast, bestaande uit twee siervazen en een coupe op voet. Versieringen van druivenraken en bloemen.
Une garniture en trois pièces en albâtre sculpté, composée de deux vases décoratifs et d'une coupe sur pied. Décors de vignes et de fleurs.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 180 / 240 -
#355Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
Un régulateur en bois avec cadran en émail.No longer availableDim. 65 x 25 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#420Een 14 K witgouden ketting met 18 geelgouden hanger bezet met dameshoofd. Nefertiti.
Un collier en or blanc 14 kt avec un pendentif en or jaune 18 serti d'une tête de femme. Néfertiti.No longer availableDim. 14 k 9,67g,18 k 1,80 gEstimate: € 240 / 300 -
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.
"Cathédrale ) Coin de l’Hôtel de ville - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 62/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 36 cm x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljantjes en een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de deux diamants et d'une perle.No longer availableDim. 5,5 gEstimate: € 300 / 400 -
#244Leo Spanoghe“Winterzicht met zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'hiver avec soleil". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 63,5 cmEstimate: € 100 / 120

