#419
Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#417
Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#427
Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#43
#457
Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#328
Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
Un lot de onze verres sur pied en verre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#508
Een vaas van rood Muranoglas.
#523
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#337
Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.No longer availableDim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 30/50
#268M. Wallaert
#661
Een grote waaier van ivoor met een handgeschilderd decor.
#597
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#61
#452
Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.
#36
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#679Jef De PauwPeriod: 1999-1930
“Winters dorpsgezicht in het Waasland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village hivernale en Pays de Waes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#197Delvaux
Een fauve lederen handtas, model ‘Mousson GM’. Met originele draagtas.
#289Henri Geertsen
#701
Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein (één met haarscheur).
#689
Twee Chinese zeefdrukken met telkens drie afbeeldingen van spelende kinderen.
#628
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/220