Other lots by Dubois
#791
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
#117
Een houten voorouderbeeld. Yoruba (Nigeria).
#736
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#470
Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
#799Utagawa Toyokuni II
“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 1813. De acteur in kwestie is Nakamura Utaemon III als Taira Kiyomori.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 1813. L’acteur en question est Nakamura Utaemon III - Taira Kiyomori.No longer availableDim. 37 x 28cmEstimate: € 120 / 160 -
#836
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#494
#384Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
”Staaf - Après la guerre”. Huile sur carton de peintre. Signé.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
#105
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 400 / 500 -
#720
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de poissons.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 100