Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco vaas van blauw en verguld aardewerk. Gemerkt.
Boch

Een art deco vaas van blauw en verguld aardewerk. Gemerkt.

Vase art déco en faïence bleue et dorée. Avec marque.
Dim. h: 30 cm
SKU: 1403170283.
Category: Aardewerk.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1058

    Twee vazen en een schelpvormige siercoupe van kobaltblauw en verguld aardewerk, waarbij de eerste twee met een Handgeschilderd bloemendecor. De tweede onderaan gemerkt “W.S. & S.”.

    Deux vases et une coupe en forme de coquille en faïence bleue cobalt et dorée dont les premiers à décor de fleur peint à la main. La corbeille avec la marque “W.S. & S.”.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1055

    Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #850

    Een vaas van meerkleurig Satsuma aardewerk met koperen deksel en voet.

    Vase en faïence polychrome de Satsuma. Couvercle et base en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #221

    Een meisjesbuste van meerkleurig aardewerk. Boheems werk. Onderaan gemerkt.

    Un buste de femme en poterie multicolore. Oeuvre bohémienne. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #647

    Een aardewerken vaas met een handgeschilderd decor van gebladerte. Indo-Perzisch.

    Un vase en faïence avec un décor peint à la main de feuillage. Travail indo-persan.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #984

    Een jardinière en een siervaas van meerkleurig aardewerk, versierd met draken en met een handgeschilderd vrouwenportret. Onderdeel vaan een schouwstel, maar derde stuk manco.

    Jardinière et vase en faïence polychrome décorés de dragons et d’un portrait de femme peint à la main. Partie d’une garniture de cheminée dont la troisième partie manque.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #402

    “Romantisch koppel”. Een paar beelden van gepolychromeerd pijpaarde. Binnenin genummerd.

    “Couple romantique”. Deux statuettes en terre de pipe. Numérotées à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #637

    Een schaal van Chinees crackleware.

    Un plat en porcelaine de Chine “crackleware”.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #1007

    Een paar schalen en een voorouderbeeldje van gepolychromeerd terracotta. Zuid-Amerika.

    Paire de plats et une statuette d’ancêtre en terre cuite polychrome. Amérique du Sud.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #951

    Een paar vaasjes van meerkleurig aardewerk. Delft, XVIIIe eeuw. Zonder deksels en met randschade.

    Paire de petits vases en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle. Sans couvercles et aux éclats.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #683
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd op de poot.

    “Etre post-démoniaque”. Une statue en grès. Monogramme sur la patte.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #980
    Johannes Domisse

    Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.

    Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #938

    Een tabakspot van Doultonware met met drie handvatten en een verzilverd metalen deksel. Het decor met bloemen en sporters. Onderaan gemerkt.

    Pot à tabac en Doultonware à trois anses et couvercle en métal argenté. Décor aux fleurs et aux athlètes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1040

    Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...

    Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #1008

    Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.

    Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1021

    Een paar apothekerspotten van meerkleurig aardewerk versierd met polychrome wapenschilden. Delft.

    Paire de pots de pharmacien en faïence polychrome décorés d’écussons. Delft.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #855

    Twee borden en een gemberpot van blauw en wit Chinees aardewerk. XIXe en XVIIIe eeuw. Eén met restauratie.

    Deux assiettes et un pot à gingembre en faïence bleue et blanche de Chine. XIXe et XVIIIe siècle. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568

    Een beeld van groengeglazuurd aardewerk in de vorm van een schildpad en een slang met een kom in de bek. Naar de Tangdynastie.

    Une statue en faïence verte en forme de tortue et serpent. D’après la Dynastie Tang.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #704

    Een dekselpot van roodgepatineerd aardewerk. Chinees werk.

    Pot couvert en faïence à patine rouge. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.

    Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1130

    Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.

    Paire de vases de jardin en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #268

    Een knobbelvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Jubileumuitgave van de Porseleinen Fles, 1953.

    Un vase nodule en poterie de Delft blanche et bleue. Edition Jubilé, 1953 de la Porseleinen Fles.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #814

    Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.

    Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1082

    “Dame met mand” “Heer met vogeltje”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Zonder merk. XIXe eeuw.

    “Femme au panier” et “Homme à l’oiseau”. Deux statuettes en faïence polychrome. Sans marque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #1023

    Een beeld van een staande Boeddha.

    Statue Bouddha position debout.
    No longer available
    Dim. H. 150 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #829
    Meissen

    Een paar beeldjes van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje en een jongen met een mand. Onderaan gemerkt.

    Paire de statuettes en porcelaine polychrome en forme d’une fille et d’un garçon au panier. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #531

    Een spekstenen stempel en een porseleinen zalfpotje in etui. Onderaan gemerkt. Chinees werk.

    Cachet en pierre de lard et une petite boîte à onguent dans un étui. Travail chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #822

    Een paar verguld messingen kandelaars gedragen door twee putti, zittende op een zuil met bloemenguirlandes.

    Paire de candélabres dorés en laiton portés par des putti assis sur une colonnette aux guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #991

    Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.

    Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #893

    Een schouwpendule van meerkleurig en verguld porselein in rococostijl, versierd met een schelp en een bloem bovenaan en een handgeschilderd bloemenmotief onder de wijzerplaat. Met slinger. Sleutel manco.

    Pendule en porcelaine polychrome et dorée de style rococo, surmontée d’une coquille et d’une fleur en relief et décorée aux fleurs peintes à la main sous le cadran. Avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #1126

    Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.

    Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #617

    Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.

    Bol en porcelaine chinoise bleue et blanche à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #235

    Een halssnoer van grijze zoetwaterparels met een zilveren slot.

    Collier de perles d’eau douce grises au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #8

    Jardinière van Belgisch aardewerk met koperen montuur. Omstreeks 1900.

    Jardinière en faïence belge à monture en cuivre. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #671

    Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.

    Un masque Fang en bois partiellement patiné. Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #1014

    Twee glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.

    Deux presse-papier en verre aux inclusions polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More