#523Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#508Een vaas van rood Muranoglas.
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 32 / 36
#4François Lamorinière“Un Etang. Heidezicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un Étang. Bruyères”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#638Een Chinese boot van been. Op houten voetstukje.
#800Een 18 karaats geel gouden omlijsting van een broche, een ring en losse stukjes goud.
Encadrement de broche en or jaune 18 ct, ainsi qu’une bague et quelques petites pièces diverses.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 200 / 250 -
#504“Caféscène”. Olieverf op paneel.
#237Een pauw van gepolychromeerd brons.
Un paon en bronze polychrome.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#495Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 80 / 120 -
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#54A. Drumé“Landschap met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#323Een paar ronde dekseldoosjes van 800‰ zilver. Gemerkt.
#527Een paar vaasjes van Imariporselein.
#723Een lot borden met blauw-witte decors, waarbij vier Chinese van porselein en een Europees van aardewerk. (Laatste met barst).
Un lot d’assiettes , décors bleu sur blanc, dont quatre en porcelaine de Chine et en faïence d’Europe. Une avec éclat.No longer availableDim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40 / 50