Other lots in this auction
-
#297
Twee verschillende gietijzeren tuinvaasjes.
Deux vases de jardin en fonte différents.No longer availableDim. h: 20 & 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238
Acht zilveren zoutvaatjes, mosterdpotjes e.d. voorzien van kobaltblauwe glazen reservoirs. Zoutvaatje, keuren van Chester, datumletter X. Idem, Birmingham, Z. Idem, Nederland 2de gehalte, P. Idem, Nederland 2de gehalte, R. Idem, paar, onleesbaar merk. Mosterdpotje met lepel, Birmingham, D. Idem met zes verschillende lepels, London, S.B. & S. Ltd, onduidelijk merk. En een extra ovaal kobaltglazen bakje.
Huit salières en argent, pots à moutarde, etc. avec réservoirs en verre bleu cobalt. Salière, poinçons Chester, lettre date X. Idem, Birmingham, Z. Idem, Pays-Bas 2e montant, P. Idem, Pays-Bas 2e montant, R. Idem, paire, poinçon illisible. Pot à moutarde avec cuillère, Birmingham, D. Idem avec six cuillères différentes, Londres, SB & S. Ltd, marque peu claire. Et un récipient en verre de cobalt ovale supplémentaire.No longer availableDim. 365 g zilverEstimate: € 180 / 250 -
#623
Een houten sigarenvorm met twaalf resterende Cogetama Special sigaren.
Un moule à cigares en bois avec douze cigares Cogetama Special restants.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#654Boch
Beer in wit aardewerk. Naar een ontwerp van Rik Delrue.
Ours en poterie blanche. D’après un modèle de Rik Delrue.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#309Victor Rousseau
“Liggend naakt”. Houtskool en wit krijt op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu Allongé". Fusain et craie blanche sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153Delheid
Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.No longer availableDim. 4,145 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#106
Een eikenhouten gatelegtafel. Engeland XIXde eeuw. Open gemeten.
Une table gateleg en chêne. Angleterre XIXème siècle. Mesurée ouvert.No longer availableDim. 69 x 139 x 112 cmEstimate: € 150 / 200 -
#43Hutschenreuther Hohenberg
Twee porseleinen sierschotels met verguld decor van een pauw en planten op kobaltblauwe fond op het plat. Gemerkt.
Deux plats décoratifs en porcelaine à décor doré d'un paon et de végétaux sur fond bleu cobalt sur le fond . Marqués.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#355
Een stoel met groene bekleding. Mahoniehout, Victoriaanse stijl.
Une chaise recouverte en vert. Bois d'acajou, style victorien.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 20 / 25 -
#375
Een grote notenhouten armstoel met licht groene bekleding en met gedraaide kruisverbinding. Tijdperk Lodewijk XIII.
Un grand fauteuil en noyerrecouvert en vert clair et une entretoise croisée torsadée. Epoque Louis XIII.No longer availableDim. 115 x 62 cmEstimate: € 300 / 350 -
#550Alasia
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met twee briljantjes en half edelstenen. Getekend.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux diamants taille brillant et de pierres semi-précieuses. Signées.No longer availableDim. 14.75 gEstimate: € 450 / 500 -
#23Kaiser, Germany
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van monochroom wit biscuit. Gemerkt en met houten sokkeltje.
"Nu féminin". Une figurine de biscuit blanc monochrome. Marqué et avec socle en bois.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 40 / 50