Similar lots by type
-
#577Jean De la FontenellePeriod: 1900 - 1974
Een groep van pastelblauw gepatineerd aardewerk in de vorm van twee fazanten. Tijdperk art deco.
Groupe de deux faisans en faïence bleue claire. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#753
Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#268Villeroy & Boch
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor, model ‘Vera’. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs, modèle Vera. Première moitié du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65/85 -
#301
Een aardewerken beeld van een man met sporen van polychromie. Vermoedelijk Ming-dynastie. Restauraties aan beide armen.
Sculpture en grès représentant un homme aux traces de polychromie. Probablement Ming. Restaurations aux bras.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200/240 -
#681
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.
Vase pansu en faïence polychrome à décor végétal stylisé. Anses en forme de lions.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#761
Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#308Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
“De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.
“La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#718Ronzan
Een uil van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Hibou en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#258
Een aardewerken paard met sporen van polychromie. Vermoedelijk Tang-dynstie.
Cheval en grès aux traces de polychromie. Probablement T’ang.No longer availableDim. H 27,5 cmEstimate: € 200/240 -
#413
Een aardewerken beeldje met sporen van polychromie. Qi-dynastie?
Statuette en grès aux traces de polychromie. Probablement Qi.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 80/120 -
#102Capodimonte
Een lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#448
Een aardewerken beeldje van een staande dame in de geest van de Tang-dynastie.
Sculpture en grès représentant une dame debout dans l’esprit de la dynastie T’ang.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 60/100 -
#835
Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60/80 -
#683
Twee verschillende eieren van Japans porselein. Het grootste met een meerkleurig decor van geisha’s in cartouches.
Deux oeufs en porcelaine du Japon. Le plus grand à décor d’un paysage aux geisha dans une cartouche, l’autre aux fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableDim. h: 26 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#747
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/80 -
#483
Een servies voor vier personen van blauw en wit aardewerk met een Chinees decor naar een ontwerp van William Adams.
Service à thé pour quatre personnes en faïence bleue et blanche à décor à la chinoise d’après William Adams.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#703
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk en een porseleinen schaal van Maxim’s in doosje.
Vase art déco en faïence polychrome, ainsi qu’un plat rectangulaire marqué Maxim’s, avec sa boîte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#18
Een Madonna van gepolychromeerd gips.
Sainte vierge en plâtre polychrome.No longer availableDim. H 53 cmEstimate: € 40/60 -
#677
Een Chinese kruik van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Periode Ming?
Une cruche de type ghendi en faïence bleue et blanche décorée de fleurs stylisées. Période Ming (?).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/100 -
#708
Twee Chinese keizers van blauw en wit aardewerk. Eén scepter manco.
Deux empereurs chinois en faïence bleue et blanche. Un sceptre manque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#317
Een art deco vaas van roestbruin gepatineerd aardewerk.
Vase art déco en faïence rouille.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 65/85 -
#748
Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#591
Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#148
Drie albums met zichtkaarten, vaak over Venezuela, verder ook Antwerpen, New-York enz.
Trois albums contenant des cartes postales, de Venezuela, d’Anvers, de New York etc.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#145
Een 18 karaats geel gouden dasspeld met Mercedes Benz embleem.
Clips de cravate en or jaune 18 ct à l’emblème de Mercedes.No longer availableDim. 19,19 gEstimate: € 400/500 -
#407
Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#35
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 250/350 -
#161
Een kleine mahoniehouten sideboard in Engelse stijl met één lade en een spiegel. XIXe eeuw.
Petit dressoir en acajou de style anglais ouvrant à un tiroir et présentant un miroir. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 200/240 -
#449Philippe CaronPeriod: °1942
“Abstracte compositie”. Litho. Gesigneerd en in opdracht gemaakt voor Chanel Paris.
“Composition abstraite”. Litho. Signée. Commandée par Chanel Paris.No longer availableDim. 51 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#713
“een paar kleine Cantonvaasjes van meerkleurig porselein met zilveren monturen. XIXe eeuw.
Paire de petits vases en porcelaine polychrome de Canton. Montures en argent. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#844Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#163
Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.
Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#41
Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.
Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#141
“Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Erwin Joos. Drukkerij De Brauwere, Antwerpen. Twee delen. In stofhuls.
Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Imprimerie De Brauwere, Anvers. Deux volumes. Dans son protège-poussière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#827
Drie bijzettafeltjes van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables à gigogne en bois polychrome de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50