Other lots by Val Saint Lambert
-
#483Val Saint Lambert
Een reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.
Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.No longer availableDim. H: 20-42 cmEstimate: € 180/240 -
#661Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#641Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.
Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/70 -
#27Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#317Val Saint Lambert
Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35/45 -
#171Val Saint Lambert
Een grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 700/1000 -
#111Val Saint Lambert
Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.
Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120/180 -
#107Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Onderaan gesigneerd.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Signé en bas.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 80/100 -
#273Val Saint Lambert
Een vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#251Val Saint Lambert
Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.
Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120/200 -
#318Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#307Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#323Val Saint Lambert
Een schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.
Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.No longer availableDim. B. 63 cmEstimate: € 60/100 -
#271Val Saint Lambert
Een gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.
Un vase en cristal moulé, mauve au sommet.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 40/50 -
#277Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 30 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#57Val Saint Lambert
Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.
Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cmEstimate: € 80/120 -
#311Val Saint Lambert
Twee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.
Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 7, 19 & 20 cmEstimate: € 50/60 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van roze gekleurd kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal de couleur rose à côtes torses. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#262Rik Tokkie
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#155
Een parelhalssnoer bezet met verplaatsbaar 18 K witgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en kleine parels.
Un collier de perles serti d'un fermoir mobile en or blanc 18 ct serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,10 ct et de petites perles.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#117Gucci
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir noir. Avec housse anti-poussière.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80/100 -
#492Gelper
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#150
Een 18 K geelgouden schakelarmband met 18 gouden munt van 10 gulden en 18 K geelgouden fantasie munt van 5 dollar bezet met briljantjes, robijntjes en smaragdjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 kt avec pièce en or 18 kt de 10 florins et pièce fantaisie en or jaune 18 kt de 5 dollars sertie de brillants, rubis et émeraudes d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 70,60 gEstimate: € 2200/2400 -
#211
Een driedelig art deco schouwstel van natuursteen en marmer met vogeltjes in zamak. Loopwerk vervangen door een mechanisme op batterij.
Une cheminée Art Déco en trois parties en pierre naturelle et marbre avec des oiseaux en régule. Mouvement remplacé par un mécanisme à piles.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#71
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180/240 -
#389
“Abstract herenportret.” Gemengde techniek op paneel.
"Portrait abstrait de gentleman." Technique mixte sur panneau.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 250/350 -
#490
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#442J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220 -
#432
Japanse houtdruk met geisha.
Gravure sur bois japonaise avec geisha.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#395
Een oud portovat van Feist.
Un vieux tonneau à porto de chez Feist.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/50