Similar lots by type
-
#747
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/80 -
#683
Twee verschillende eieren van Japans porselein. Het grootste met een meerkleurig decor van geisha’s in cartouches.
Deux oeufs en porcelaine du Japon. Le plus grand à décor d’un paysage aux geisha dans une cartouche, l’autre aux fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableDim. h: 26 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#748
Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#483
Een servies voor vier personen van blauw en wit aardewerk met een Chinees decor naar een ontwerp van William Adams.
Service à thé pour quatre personnes en faïence bleue et blanche à décor à la chinoise d’après William Adams.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#591
Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#197Royal Doulton
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence polychrome, décoré de fleurs stylisées. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#308Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
“De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.
“La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#708
Twee Chinese keizers van blauw en wit aardewerk. Eén scepter manco.
Deux empereurs chinois en faïence bleue et blanche. Un sceptre manque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#268Villeroy & Boch
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor, model ‘Vera’. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs, modèle Vera. Première moitié du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65/85 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#835
Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60/80 -
#448
Een aardewerken beeldje van een staande dame in de geest van de Tang-dynastie.
Sculpture en grès représentant une dame debout dans l’esprit de la dynastie T’ang.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 60/100 -
#677
Een Chinese kruik van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Periode Ming?
Une cruche de type ghendi en faïence bleue et blanche décorée de fleurs stylisées. Période Ming (?).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/100 -
#718Ronzan
Een uil van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Hibou en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#258
Een aardewerken paard met sporen van polychromie. Vermoedelijk Tang-dynstie.
Cheval en grès aux traces de polychromie. Probablement T’ang.No longer availableDim. H 27,5 cmEstimate: € 200/240 -
#681
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.
Vase pansu en faïence polychrome à décor végétal stylisé. Anses en forme de lions.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#761
Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#703
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk en een porseleinen schaal van Maxim’s in doosje.
Vase art déco en faïence polychrome, ainsi qu’un plat rectangulaire marqué Maxim’s, avec sa boîte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#102Capodimonte
Een lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#18
Een Madonna van gepolychromeerd gips.
Sainte vierge en plâtre polychrome.No longer availableDim. H 53 cmEstimate: € 40/60 -
#753
Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#577Jean De la FontenellePeriod: 1900 - 1974
Een groep van pastelblauw gepatineerd aardewerk in de vorm van twee fazanten. Tijdperk art deco.
Groupe de deux faisans en faïence bleue claire. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#301
Een aardewerken beeld van een man met sporen van polychromie. Vermoedelijk Ming-dynastie. Restauraties aan beide armen.
Sculpture en grès représentant un homme aux traces de polychromie. Probablement Ming. Restaurations aux bras.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200/240 -
#413
Een aardewerken beeldje met sporen van polychromie. Qi-dynastie?
Statuette en grès aux traces de polychromie. Probablement Qi.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#705Paul HermansPeriod: 1898 - 1972
“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200/240 -
#157
Een bronzen putto met een spiegel in de vorm van een mandoline op een marmeren sokkel.
Putto en bronze avec miroir en forme de mandoline. Sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#34Knoppe
“Moeder met kroost in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et ses enfants dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#61
Tafelklokje. Frankrijk, omstreeks 1880.
Petite pendule de table. France, vers 1880.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#13
Een oude speelpop van licht kunststof. Jaren ‘60.
Poupée ancienne en plastique. Années 60.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 25/35 -
#342Arthur Vermeiren
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#336
Een mahoniehouten commode in Engelse stijl met vijf grote en drie kleine laden. Tijdperk Victoria.
Commode en acajou de style anglais ouvrant à cinq grands et à trois petits tiroirs. Epoque Victoria.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 300/400 -
#498
Een lot van zestien verschillende uiltjes, twee hondjes, een haan, een eend en een vogel van gesculpteerd hoorn.
Seize hiboux différents, deux chiens, un coq, un canard et un oiseau en corne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#782
Twee ovale spiegels van notenhout.
Deux miroir ovales en noyer.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#793Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 200/280 -
#574Vanaise (?)
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd links boven.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#340
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1400/1500