Other lots in this auction
-
#767
Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
Quelques livres de documentation sur Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#436
Drie handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij twee Nepalese en één Pakistaans.
Trois carpettes en laine. Nouées main. Deux du Népal, une de Pakistan.No longer availableDim. 93 x 94;Estimate: € 50/70 -
#744
Twee verschillende plantenstaanders.
Deux supports de plantes différents.No longer availableDim. h: 85 & 87 cmEstimate: € 80/120 -
#160
Twee 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct. en een centrale briljant van +- 0,93 ct.
Deux bagues en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,08 ct. Et un diamant central de + - 0,93 ct.No longer availableDim. 6,19 gEstimate: € 2700/2900 -
#663
Een vaas van rood Muranoglas met meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#22
Een reeks van veertien reproducties naar werken van Raphal Kirchner. Engels werk. Met ingekaderde flyer van de tentoonstelling.
Une série de quatorze reproductions d'après des oeuvres de Raphal Kirchner. Travail en anglais. Avec flyer encadré de l'exposition.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 70/80 -
#233
“Sint Jozef”. Een gepatineerd houden kerkbeeld.
Saint Joseph . Une statue d'église en bois patiné.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 200/300 -
#546Ispahan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 91 x 161 cmEstimate: € 120/200 -
#697
Een paar vazen van meerkleurig barbotine met bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Paire de vases en barbotine multicolores à décor floral en relief. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#141
Een bronzen beeldje van een klein meisje op een stoel. Achteraan toegeschreven aan Auguste Moreau, maar naar een werk van Juan Clara.
stATUETTE en bronze d’une petite fille sur une chaise. Attribution à Auguste Moreau au verso mais d’après un oeuvre par Juan Clara.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/100 -
#465
Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken. Op het deksel een grote fo-hond.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris. Frétel en forme de chien de pho.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200/220 -
#448
Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.
Une maquette d'une voiture de course des années 1920.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 50/70