#579“Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.
“Femme asiatique”. Technique mixte. Signée et datée 1989. Porte un cachet.No longer availableDim. 79 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#559Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
#678Een klein porseleinen balustervaasje met een meerkleurig decor van een vrouw met bloemen en een Chinees porseleinen kommetje met een decor van goudvissen in cartouches op gele fond. Het eerste onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine à décor multicolore représentant une femme aux fleurs et un bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges en cartouches sur fond jaune. Le premier est marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cm & Ø: 12 cmEstimate: € 32 / 50 -
#700Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.
#19Spiegeltje van gebeeldhouwde en vergulde lijst met bloemen op de hoeken. Einde XIXde eeuw.
Miroir en cadre sculpté et doré avec des fleurs aux angles. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#745Calligaris, ItalyEen reeks van zes designstoelen van kunststof en hout, model ‘Basil A’. gemerkt.
Une série de six chaises design en plastique et bois, modèle Basil A . Marquées.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 500 / 600 -
#290Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 150 / 200 -
#533Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders.
#64“Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).
Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 50