Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.

Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.

Une montre de poche art déco en argent 800‰.
SKU: 1312220695.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #695
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #115

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,29 g
    Estimate: € 700 / 750
  • #697

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    Un grand vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #93

    Een antiek Russisch icoon met verzilverde riza.

    Une ancienne icône russe avec riza plaqué argent.
    No longer available
    Dim. 25x32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #197

    Een lot massief zilver w.o. Twee zoutvaatje, keuren van Birmingham en Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, een lekbakje van Delheid, schaaltje met keuren van Birmingham, asbakje, bekertje met Nederlandse keuren 1928, servetring, flesopener.

    Lot d'argent massif, dont deux salières, poinçons de Birmingham et Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, un égouttoir de Delheid, plat avec poinçons de Birmingham, cendrier, tasse avec poinçons hollandais 1928, rond de serviette, décapsuleur .
    No longer available
    Dim. 360 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #492
    Gelper

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Composition". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #364
    Dolf Henkens

    “Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #162
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #23
    Kaiser, Germany

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van monochroom wit biscuit. Gemerkt en met houten sokkeltje.

    "Nu féminin". Une figurine de biscuit blanc monochrome. Marqué et avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #59

    Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.

    Une miniature peinte à la main sur ivoire représentant une déesse dans un paysage avec des plantes et un arbre, faite de cheveux humains. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 9 x 8 cm
    Estimate: € 85 / 90
  • #279

    “Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.

    "Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.
    No longer available
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #675

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #401

    Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.

    Un pied de lampe en faïence multicolore ou en verre.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More