#2
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#394
“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#317Gouda
Drie bordjes, 7 schaaltjes en vier diverse vaasjes et hoog glanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers.
Three plates, 7 bowls and four various vases with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Some flakes.No longer availableDim. H: 8-15 cmØ: 8-13 cmEstimate: € 60/80 -
Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.
An African wood sculpture with various decor in relief.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 40/50 -
#294Pablo Picasso
“Gestileerd gelaat”. Een ets op papier, gesigneerd.
#12Empire, England
Een Empire bijzettafeltje met marmeren blad en vergulde afboording.
#224C. De Cock
“Kade bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#461
Een bronzen beeldje van een danseres.
#572
Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.
#701
Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
#699
Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#20
A necklace with three rows of freshwater pearls in beige tones and with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250/300