Similar lots by type
-
#475
“Vrouwelijk naakt met engel”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
”Nu féminin et ange”. Une statue en bronze à patine de deux couleurs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 300/500 -
#631
Een luchter van vol messing met acht lichtarmen.
Un lustre en laiton plein et huit bras.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#198
“Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.
”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1500/1800 -
#799
Een hallantaarn van messing met melkglazen coupe. Omstreeks 1900.
Une lanterne de vestibule en laiton et coupe en opaline.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 55/65 -
#173
Een paar wandkandelaars van witgepatineerd hout met telkens drie lichtpunten in barokke stijl.
Une paire de candélabres muraux en bois patine blanche à trois points lumineux, style baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 220/240 -
#580
Een achtarmige luchter van messing en glas, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre à huit brans en laiton et verre, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 240/360 -
#730
“Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.
”Couple musical”. Deux statues en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#318
Een paar bronzen cassolettes in barokke stijl.
Une paire de cassolettes en bronze, style baroque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#485Art de France.
Een tafellamp van oranje en blauw glaspasta. Recent werk. Gemerkt.
Une lampe de table en pâte de verre orange et bleue. Travail récent.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 200/240 -
#731
Een schemerlamp op bronzen voet, versierd met twee vogeltjes en met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met tulpen.
Un lampadaire sur pied en bronze, décoration de deux oiseaux, et un abat-jour en verre et plomb dans l’esprit Tiffany et tulipes.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120/200 -
#639
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#587
Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320/400 -
#133
“Danseres met hoge hoed”. Een beeldje van brons op een onyxen voetstuk. Voetstuk gebarsten.
”Danseuse avec un haut chapeau”. Une statue en bronze sur pied en onyx. Le pied est brisé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#228
Een paar bronzen kandelaars in empirestijl. Eén arm los.
Une paire de chandeliers en bronze, style Empire. Un bras est détaché.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 160/180 -
#595
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#617
Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 220/300 -
#178
“Indische olifant”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Eléphant indien”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1500/2000 -
#789
Een bronzen godslamp met opengewerkte bladermotieven en een rood glazen kapje.
Une lampe de sanctuaire en bronze à décor de feuilles ajourés et un abat-jour en verre rouge.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 120/200 -
#819
Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30/50 -
#611
Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250/400 -
#213
Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.
Une lampe en bronze en forme de babouin et vase en style art déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/1800 -
#751
Een paar gebeeldhouwde wandlichten met telkens twee lichtpunten.
Une paire de lampes murales à deux points lumineux.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#247
Een bronzen sierschotel, versierd met bloemen in hoogreliëf.
Un plateau de décoration en bronze, décorations de fleurs en haut-relief.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#602
Een grote bronzen luchter met twaalf armen in twee niveaus met in totaal vierentwintig lichtpunten. Met twee bijpassende appliques met telkens drie lichtpunten.
Grand lustre en bronze à douze bras de lumière sur deux rangées, en total 24 lumières. Avec deux appliques assorties, chaque fouis à trois lumières.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#645
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine ovale à la décoration de parquetterie et montures en bronze doré.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 200/220 -
#246Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#53Goebel
“Meisje op tak” en “Jongetje met twee geitjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Fille sur une branche” et “Gamin à deux chèvres”. Deux statuettes en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee diamanten markies cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale rubiliet van ± 5 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de deux diamants taille marquise ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubilite de ± 5 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 2000/2500 -
#66
Een paar eikenhouten crapauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 160/220 -
#628
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200/300 -
#766
Een sobere eikenhouten tafel met tapse poten en met drie laden in de gordel. Blad gebarsten.
Une table en chêne sobre aux pieds fuseaux et un tiroir dans la ceinture. Fissure dans la tablette.No longer availableDim. 118 x 84 cmEstimate: € 60/80 -
#660
Een hoge secretaire van gefineerd hout met een klapblad. Onderaan vier laden en bovenaan een lade en een wit marmeren blad.
Un secrétaire haut à abattant en bois de placage. En dessous se trouvent quatre tiroirs et au dessus une tablette en marbre blanc et un tiroir.No longer availableDim. 140 x 74 x 49 cmEstimate: € 240/320 -
#211
Een antieke grafurne uit de vroege ijzertijd, circa 2500 jaar geleden. Een Ranstse archeologische vondst.
Une urne mortuaire antique datant de l'âge de fer, +- 2500 années. Trouvaille archéologique de Rants.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#447
Een Japanse doos van roodgelakt hout in twee compartimenten.
Une boîte japonaise à deux compartiments en bois laqué rouge.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#673
Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Eléphant et son petit en ivoire sculpté. Japon (?), premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 120/200 -
#70
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. Art Déco sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de 0,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 150/200