Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art nouveau damesbuste van donkergepatineerd brons. Achteraan gesigneerd.
Nelson

Een art nouveau damesbuste van donkergepatineerd brons. Achteraan gesigneerd.

Buste de dame art nouveau en bronze à patine foncée. Signature au verso.
Dim. h: 29 cm
SKU: 1312160588.
Category: Brons.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #588
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Nelson

  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Nelson

    Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.

    Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More