Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.

Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.

Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.
Dim. h: 80 + 30 cm
SKU: 2909200348.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #348
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #88

    Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #58

    Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.

    Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #707
    C. Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.

    Vase sphérique en grès à glaçure coulée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #713

    Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.

    Vase ajouré en faïence orange et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #578
    Guérin

    Een kruik van meerkleurig steengoed, versierd met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Cruche en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224

    Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.

    Torse de femme en bronze, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #523

    Een cachepot van meerkleurig Chinees aardewerk met een Europees decor van wapenschilden in cartouches en blauwe bloemenmanden op gele fond.

    Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor européen de blasons dans des cartouches et de corbeilles de fleurs bleues sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #308

    Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.

    Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #128

    Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.

    Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 15 , cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #593

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #378

    Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.

    Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #818

    Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.

    Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #323

    Een paar aardewerken vazen met meerkleurige barbotine reliëfversieringen. Begin XXe eeuw.

    Pawire de vases en faïence à décor barbotine en relief. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #703
    Guérin

    Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #63

    Een lot van 51 Delftse tegels.

    Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 & 15 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.

    Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #278
    Louise / Francoise Damen

    Een terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.

    Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317

    Een schaal met kreeft en vis van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de geest van Palissy.

    Plat à homard et poisson en faïence polychrome dans le goût de Palissy.
    No longer available
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #77
    Boch La Louvière

    Een aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.

    Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #562

    Een bolhoed van de Belgische infanterie. Model 17 november 1881.

    Chapeau melon de l’infanterie belge. Modèle 17 novembre 1881.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #218
    Delvaux, Bruxelles

    Een donkerbruin lederen handtas met afneembare lange draagriem. In originele doos.

    Sac à main en cuir brun foncé avec ceinture d’épaule amovible. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
  • #203

    “Tabor, transfiguratie van Christus”. Russische icoon XVIIIde eeuw.

    “Tabor, transfiguration du Christ”. Icône russe du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 cm
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #216

    Een breed buffet met verlengbare tafel en acht stoelen in barokke stijl in de geest van Boulle, versierd met bronsbeslag, messingen inlegwerk en schildpad. Omstreeks 1900. Inlegwerk hier en daar te restaureren.

    Buffet large, table à allonges et huit chaises de style Napoléon III dans le goût de Boulle. Montures en bronze, incrustations en laiton et écaille (manquants). Vers 1900.
    No longer available
    Dim. b: 318 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #48
    Herford

    Een groepje van meerkleurig Duits porselein in de vorm van een koppeltje met bloemenmand. Gemerkt.

    Petit couple au panier fleuri en porcelaine polychrome allemande. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #567

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kostbaarheden.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’antiquités.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #724

    “Amazones”. Een lithografie naar een werk van Dali. Niet gesigneerd.

    “Amazones”. Litho d’après Dali. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 57 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #197

    “Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vasily Grachev.

    “Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée d’après Vasily Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #138

    Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.

    Paire d’assiettes à l’éventail au bord jaune. Marque de De Clauw.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #194
    Paul Permeke
    Period: 1918 - 1990

    “Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #148
    Albini - Braendlin

    Een antiek Rijkswachtgeweer. Model 1867,productie 1874. Gebruikt tussen 1901 en 1908. Met bajonet.

    Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.
    No longer available
    Dim. l: 114 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #205

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.
    No longer available
    Dim. 10,15 g
    Estimate: € 1400 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More