Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.
Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.

Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.

Boîtier d’horloge de dame art nouveau en platine serti de 18 petits diamants de taille ancienne et de lapis-lazuli.
Dim. 9,88 g
SKU: 1004180045.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #45
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #510
    Swarovski

    “Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.

    “Cendrillon”. Groupe en cristal partiellement satiné et avec soulier amovible. Base légèrement accidentée. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #163

    “Allegorische kinderfiguren.” Twee bronzen. Naar Moreau.

    “Enfants allégoriques”. Deux sculptures en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 63 & 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #317

    Drie verschillende warmhouders van messing, versierd met reliëfs van biscuit.

    Trois chauffe-plats en laiton, décors de biscuit en relief.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #739
    Noritake

    Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.

    Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #699

    “Veel geluk - Wachten op Godot I”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1985 buiten de plaat.

    “Veel geluk - Wachten op Godot I”. Litho. Signée et datée 1985 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #657

    Een schaakspel in doos met inlegwerk.

    Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #540
    Swarovski

    “De leeuw”. Een kristallen object uit de reeks “Inspiratie Afrika” naar ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijks item 1995. In originele verpakking en met display. We voegen er een plaquette met opschrift “Inspiratie Afrika 1993 - 1995” aan toe.

    “Le Lion”. Objet en cristal de la série “Inspiration Afrique” d’après un modèle de Adi Stocker. Edition annuelle 1995. Dan la boîte d’origine et avec display. Nous ajoutons une plaquette avec inscription “Inspiratie Afrika 1993-1995”.
    No longer available
    Dim. l: 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    J.F. Hoevenaers

    “De veehoeder” & “De veehoedster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eind XIXe eeuw. Eén met kleine beschadiging.

    ”Le berger et la bergère”. Deux huiles sur toiles, signées. Fin XIXième siècle. Une toile porte un petit dégât.
    No longer available
    Dim. 41 x 57 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #413
    Murano

    Een polychroom glazen vide-poche in de vorm van een clown.

    Un vide poche en verre polychrome représentant un clown.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #38

    Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.

    Deux poudriers, dont un en ronce.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #718

    Een oude zwaardbajonet. Omstreeks 1900.

    Baïonnette longue. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. L: 69 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #212
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More