Other lots in this auction
-
#518
Een klein paardje van gesculpteerd albast.
Petit cheval en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80 / 100 -
#656
Een eikenhouten koffer met onderrand in accolade.
Un coffre en chêne avec le rebord du dessous en accolade.No longer availableDim. 51 x 182 x 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#293
Een vaasje van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bloemen en vogels. Naar een model van Colenbrander.
Un petit vase en porcelaine polychrome, style Art Nouveau, décor de fleurs et oiseaux. D’après un modèle de Colenbrander.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 65 / 75 -
#806
Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 70 x Ø 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#316Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#181Capodimonte
Een groep met sater en bacchante naar Clodion. Monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt met de gekroonde N in blauw en “Clodion” in reliëf.
Un groupe de Sâtres et Ménades d'après Clodion en porcelaine blanche monochrome. Marque à l'arrière avec un N couronné et "Clodion" en relief.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#168
Een groepje van monochroom wit biscuit met voorstelling van een jong paar dat naar een boomstronk met putti loopt. Eén stukje vinger manco.
Petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un jeune couple qui court dans la direction d’une bûche aux putti. Un bout d’une doigt manque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200 / 250 -
#555Swarovski
Een eekhoorn op zwart voetstukje, een bloemstukje op rond spiegeltje en een zwaantje (logo) van geslepen kristal op een klein zuiltje. De eerste twee ter gelegenheid van het resp. 10- en 15-jarige jubileum van de Swarovski Collectors Society.
Chevreuil sur socle noir, bouquet de fleurs sur miroir rond et petit cygne (logo de Swarovski) en cristal taillé sur colonnette. Les deux premiers resp. 10 et 15ième anniversaire de la Swarovski Collectors Society.No longer availableDim. h: 4,5 - 7 cmEstimate: € 100 / 150 -
#239
Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.
Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.No longer availableDim. 282,54 gEstimate: € 100 / 120 -
#447Steiff
Drie pluchen diertjes.
Trois animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#465Swarovski
Een lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vos, een nijlpaard, een krokodil, een ree, twee konijntjes, een vlinder, een lieveheersbeestje, een kat, drie muisjes en een zwaan van het logo van Swarovski.
Un lot de petits animaux en cristal taillé, comprenant un renard, un hippopotame, un crocodile, une biche, deux lapins, un papillon, une coccinelle, un chat, trois souris et un cygne avec le logo Swarovski.No longer availableDim. h: 1 - 3,5 cmEstimate: € 130 / 170 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000