Other lots in this auction
-
#238
Een zilveren milieu-de-table met een gedreven bloemendecor. Engelse keuren: London 1891, maker E.F.H.T en handelsmerk Hall & C°, Manchester. Eind XIXe eeuw.
Un milieu-de-table en argent avec un décor de fleurs repoussé. Poinçons anglais: Londres 1891, orfèvre E.F.H.T. et revendeur Hall & C°, Manchester. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. l: 30 cm 418,60 gEstimate: € 200 / 300 -
#270
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 400 / 500 -
#392
Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableDim. Ø 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#830
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast, versierd met vogels en bloemen.
Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 400 / 500 -
#367
Twee verschillende aardewerken theepotten met resp. zwart en geel glazuur. We voegen er een rond albasten blad aan toe.
Deux théières en grès à glaçure en noir et jaune. Nous ajoutons un plateau en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#600Swarovski
“De pauw”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal en sterling zilver op sokkel van kunststof naar een ontwerp van Adi Socker. Genummerd 5151/10.000. In originele doos met certificaat en begeleidend boekje.
“Le paon”. Statuette en cristal taillé incolore et argent sterling sur socle en plastique. D’après un modèle par Adi Socker. Numérotée 5151/10.000. Dans la boîte d’origine avec certificat et livret.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 500 / 650 -
#746
Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 106 cmEstimate: € 80 / 100 -
#247
“De jonge jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk.
”Le jeune chasseur”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#725
Een lot oude balg - camera’s in werkende staat. Periode ‘30 - ‘50. Twee camera’s “Agfa Isolette ( jaren ‘50), Twee AGFA Balgcamera’s met Jgstar- lens ( ca. jaren ‘30), een “AGFA BOX 54” ( ca. 1930-33) en twee statiefjes.
Lot de caméras anciennes en état de marche. Période 1930-50 dont deux “Agfa Isolette (années ‘50), Deux AGFA au lentilles Jgstar ( années ‘30), une “AGFA BOX 54” ( ca. 1930-33) et deux statifs.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#330
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en princesse ayant un poids totald de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#820
Een Engelse armstoel van mahoniehout. XIXde eeuw.
Un fauteuil anglais en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#720
Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30 / 50