Other lots in this auction
-
#404“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.
”La descente de Croix” & “Femme avec Pegase”. Fusain et pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#628Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#579“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Annenkoff.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé: Annenkoff.No longer availableDim. 90 x 68 cmEstimate: € 250 / 350 -
#287Een lot wit en goudgepatineerd porselein, bestaande uit een jongetje met mandoline, een jongetje met aapje, een jongetje met fluit en vaas, een Tiroler koppeltje, een dekseldoosje in de vorm van een dame en een kopje met rozen. Slijtage aan het patina.
Un lot de porcelaine patiné doré comprenant un petit garçon et mandoline, un petit garçon et singe, un petit garçon avec flûte et vase, un couple de Tiroliens, une boîte avec couvercle en forme de dame et une coupelle avec décor de roses. Usures a la patine.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#412“Moeder met kind”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 28.6.72. Glas gebroken.
”Mère et enfant”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 28.6.72. Verre cassé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Kurt Lewy“Compositie”. Kleurpotlood. Gemonogrammeerd en gedateerd 1961.
”Composition”. Crayons couleurs. Monogrammé et daté 1961.No longer availableDim. 19,5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een notenhouten bijzettafeltje, het blad versierd met marquetterie.
Une petite table en noyer, tablette décorée de marquetterie.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 25 / 35 -
#443Een lot van tien borden van aardewerk en porselein, waaronder Straatsburgse, Delftse, Brusselse en Chinese. XIXe en XXe eeuw. Enkele randschilfers en één gerestaureerd.
Dix différentes assiettes en faïence et en porcelaine de Strasbourg, Delft, Bruxelles, Chine des XIXe et XXe siècles. Quelques éclats, une restauration.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#655SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#638“Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor. Op houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Homme et enfants”. Sculpture en ivoire du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#774“Sovereign of the Seas”. Gravure ingekleurd van 10 exemplaren. Achteraan gesigneerd Winckels 1936.
“Sovereign of the Seas”. Gravure colorée. Edition de 10 exeplaires. Signée au verso: Winckels 1936.No longer availableDim. 38 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#780Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80


