Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.
Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.

Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.

Boîtier d’horloge de dame art nouveau en platine serti de 18 petits diamants de taille ancienne et de lapis-lazuli.
Dim. 9,88 g
SKU: 1004180045.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #45
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #576

    Een lage Chinese ronde tafel met een decor van Geisha”s van pietradura in het blad en met vier ronde stoeltjes.

    Une table basse ronde chinoise avec un décor de geishas de pierre dure dans la tablette et quatre petites chaises rondes.
    No longer available
    Dim. 52 x Ø: 80 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #514
    Emile Gastemans

    “Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.

    “Couple espagnol”. Pastel. Signé.
    No longer available
    Dim. 72 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #469

    “Allegorisch werk”. Olieverf op doek. Herdoekt, kleine schade.

    ”Oeuvre allégorique”. Huile sur toile. Retoillée, quelques petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #607

    Belgische postzegels in zes verschillende albums. 1. 1849-1964. Goed gevuld met veel speciale vellen en o.m. een postfrisse Orval 1933, een Gehelmde Albert I van 2 frank enz. enz. 2. 1965-1991, postfris. 3. Congo Vrijstraat, Belgisch Congo, Bezet Duits Oost-Afrika, Ruanda-Urundi. 4. Taks, Expres, Spoorwegen, Telegrafie. 5. Recente zegels en vellen. 6. Vellen en reeksen w.o. Belgica 1972, Themabelga 1975, Luchtpost e.a.

    Timbres postes belges dans six albums. 1. 1849-1964. Bien remplis avec beaucoup de feuilles spéciales et e.a. Orval 1933 non oblitéré, un Albert I casqué de 2 F. etc. etc. 2. 1965-1991, non oblitérés. 3. Congo Etat Indépendant, Congo Belge, Afrique Orientales Allemande Occupée, Ruanda-Urundi. 4. Taxes, Express, Chemin de Fer, Télégraphie. 5. Timbres et feuilles récents. 6. Feuilles et séries dont Belgica 1972, Themabelga 1975, Poste aérienne e.a.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #631

    Een lage beukenhouten designtafel.

    Table de salon design en hêtre.
    No longer available
    Dim. 185 x 108 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #724
    Léon Spilliaert

    “Vlaams landschap”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 44/60.

    “Paysage flamand”. Litho. Signée et numérotée 44/60 hors planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #788

    “Danseresjes”. Een serie van vier beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuses”. Suite de quatre statuettes en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.

    Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #594

    Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #214
    Hendon

    “Musicerend gezelschap en romantisch koppel”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.

    ”Compagnie musicale et couple romantique”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #809

    Lot Canton porselein, XIXde eeuw. Schotels, kopje, bowl.

    Un lot d’objets en porcelaine de Canton, XIXième siècle. Comprenant des plats, une tasse et un bol.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #217
    A. Lalouette

    “Zigeunerdanseresje met tamboerijn”. Verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Danseuse orientale au tambourin”. Statuette en bronze argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 450 / 500
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More