#32“De rechtszaal”. Litho naar H. Daumier.
#133Een paar siervazen van meerkleurig en verguld Frans porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met verguld koperen monturen.
Deux vases en porcelaine de France polychrome et avec dorures, décor de fleurs peint à la main et montures en cuivre doré.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 240 / 360 -
#35Een 18 karaats geel gouden filigraan bewerkte armband met hanger in de vorm van een Sfinks (met letsel).
Bracelet en or jaune 18 ct en filigrane et son pendentif en forme de Sphinx (petit dégât).No longer availableDim. 18,24 gEstimate: € 400 / 450 -
#385Een lot van zes glazen op voet van kleurloos kristal. Omstreeks 1900.
#160Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 400 / 500 -
#209Dis Van Raemdonck“Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 84 x 99 cmEstimate: € 400 / 600 -
#745Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
”Portrait de femme”. Pastel sur papier. Ecole française, XIXième siècle.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 160 / 280