#566Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
#684Hugo Duchâteau“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1971 buiten de plaat.
”Nu couché”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#67Een lot van zes maatbekers van Brussels aardewerk, waarbij twee met tinnen deksel. XVIIIe en XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een XIXe eeuwse tinnen koffiekan met houten handvat aan toe.
Un lot de six mesures en faïence de Bruxelles, dont deux avec un couvercle en étain. XVIIIième et XIXième siècle. Dégâts. Nous ajoutons une cafetière avec une anse en bois du XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#266Een groot bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, met vijf laden en versierd met bronsbeslag. XIXde eeuw.
Grand bureau en bois de placage de style Louis XV à cinq tiroirs et orné de bronzes dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. 185 x 102 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
Une gourde avec décor famille rose d'oiseaux sur fond bleu poudré. Travail chinois, XIXième siècle. Marque en dessous sous couverte.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 300 / 400 -
#779“Brabantiae Germaniae...”. Oude ingekleurde kaart.
“Brabantiae Germaniae...”. Ancienne carte colorée à la main.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 100 / 120