Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.
Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.

Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.

Boîtier d’horloge de dame art nouveau en platine serti de 18 petits diamants de taille ancienne et de lapis-lazuli.
Dim. 9,88 g
SKU: 1004180045.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #45
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #202

    “La Duchesse de Pompadour en belle jardinière”. Pastel op papier naar het werk van Carle Van Loo in het Palais de Versailles. Draagt een handtekening. Waarschijnlijk XIXde eeuw.

    ”La Duchesse de Pompadour en belle jardinière. Pastel sur papier d’après une oeuvre de Carle Van Loo, Palais de Versailles. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 95 x 69 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #616

    Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.

    Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 165 & 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #417

    Een werktafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad en met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Une table à ouvrage en bois de placage acajou avec un miroir dans la tablette rabattable et tiroir en dessous. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    Een eikenhouten keukenkastje met twee paneeldeuren bovenaan en twee onderaan, gescheiden door twee legplanken. Portugal, XIXe eeuw.

    Une petite armoire de cuisine en chêne à deux portes au dessus et deux en dessous, séparées par deux étagères.
    No longer available
    Dim. 176 x 86,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #675
    Svarovski

    Twee beeldjes van geslepen kristal. Een bloem op staander, Deoli - Amethyst uit de Crystal Palace serie / tropische bloemen, Kleur: Amethyst en citrine. Art. nr. 247759 in de originele verpakking. Geen certificaat. Een Lieveheersbeestje op bloem; Art nr. 842804. Niet in originele verpakking . Geen certificaat.

    Deux statuettes en cristal taillé. Une fleur sur support, Deoli - Améthyste de la série Crystal Palace. Fleurs tropiques, couleur améthyste et citrine. Art. nr. 247759 dans la boîte d’origine. Une coccinelle sur une fleur, Art. nr. 842804. Sans documents.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #777

    Twee diverse borden van polychroom porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #638

    “Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor. Op houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.

    “Homme et enfants”. Sculpture en ivoire du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #330

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en princesse ayant un poids totald de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #455

    Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.

    Trois petites jardinières, deux plats et un vase à couvercle en porcelaine du Japon et décor Imari. Marque en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #791
    Staffordshire

    Een servies voor twaalf personen met het decor “Royal Mail”, bestaande uit grote en kleine borden, kommetjes en kopjes. Twee kopjes manco. Onderaan gemerkt.

    Service pour douze personnes à décor “Royal Mail”, comprenant grandes et petites assiettes, bols et tasses. Deux tasses manquent. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #738

    Een zittende wijze van oranje en bruin porselein op een koperen lampmontuur.

    Sage assis en porcelaine orange et brune, monture en lampe de cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #119
    Z. Wisocki

    “Jagers op pad”. Aquarel. Gesigneerd.

    “Chasseurs sur un chemin de campagne”. Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 62 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More