Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.

Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.

Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2808180243.
Category: Biscuit.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #243
Estimate: € 35 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #253

    Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en een engeltje met een bloemenmand.

    Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et d’un angelot au panier de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #273

    “Conversatie bij de fontein”. Een groep van monochroom wit porselein. Enkele restauraties.

    “Conversation devant la fontaine”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #757

    “De verliefden”. Een groepje van monochroom wit biscuit op messingen voetstuk. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    ”Les amoureux”. Un groupe en biscuit monochrome blanc sur pied en laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283

    Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een engelenkoppeltje. Onderaan gemerkt.

    Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple d’angelots. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #408

    Een milieu-de-table van monochroom wit biscuit, versierd met saterkoppen, engeltjes en bloemenguirlandes. Op messingen voet.

    Un milieu-de-table en biscuit blanc monochrome, décoration de têtes de satyres, anges et guirlandes de fleurs. Sur pied en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #263

    “Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.

    Groupe en biscuit monochrome blanc représentant des jeunes femmes et un jeune homme en conversation et au fleurs près d’une fontaine. Une main et un pied restaurés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #293

    Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een musicerend koppel.

    Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple musicien.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #14

    “Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 48 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #536

    Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.

    Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 88, L. 145 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #428

    Twee Japanse maskertjes van gelakt hout.

    Deux masques japonais en bois laqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83

    Een zwartgelakte houten wandelstok met een handvat van gesculpteerd ivoor, versierd met een wapenschild. XIXe eeuw.

    Canne en bois laqué noir et à pommeau en ivoire sculpté présentant un écusson. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #251

    Twee paar runderhoorns met wandbevestiging.

    Deux paires de cornes de boeuf comme décoration murale.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #288

    Een groot bord van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen, vazen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor bleu sur blanc de fleurs, vases et oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #254
    Romain Steppe
    Period: Antwerpen, 1859-1927

    “Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Marine”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #572
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek.

    ”Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée. Déchirure sur la toile.
    No longer available
    Dim. 48 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #845

    Een gecanneleerde piëdestal van zwartgelakt hout.

    Un piédestal en bois laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #271

    Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.

    Garniture de cheminée en laiton de style baroque comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #205

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een centrale natuurlijke diamant van ± 1,36 ct. SI 1. en twee saffiertjes.

    Une bague en or jaune et blanc 14 ct sertie d’un diamant central naturel de ± 1,36 ct SI 1. et de deux saphirs.
    No longer available
    Dim. 2,77 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #561

    Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.

    Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 360 / 380
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More