Similar lots by type
-
#618
“Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/150 -
#588
Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180/200 -
#886
Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30/50 -
#615
Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180/200 -
#77Pillivuyt
Een paar porseleinen siervazen met handgeschilderde bloemendecors op een groene fond en met vergulde versieringen.
Une paire de vases, décor peint à la main sur fond vert et décorations dorées.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#713
Een theekommetje met bordje met bianco-sopra-bianco-reliëf en meerkleurige decors van vogels en pioenen in cartouches. Tijdperk Qianlong.
Un petit bol à thé et soucoupe, relief bianco-sopra-bianco et décors polychromes d’oiseaux et pivoines en cartouches. Période Qianlong.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#731
Een siervaas van blauw glas met vergulde versieringen en een handgeschilderde pastorale scène. We voegen er een opaalglazen schaaltje op voet met emailversieringen aan toe.
Un vase en verre bleu, décorations dorées et une scène pastorale peint à la main. Nous ajoutons un plat sur pied en verre opaline et décorations en émail.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#745
Een Art - Deco dekselvaas met bloemmotief. Gemerkt A.M.C.
Un vase à couvercle Art Déco, motif floral. Marque A.M.C.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 36/40 -
#813
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#578
Een paar balustervazen van Chinees porselein met decors van spelende kinderen in cartouches en met famille-rose motieven.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décors d’enfants jouants et motifs famille-rose.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/300 -
#844
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#718
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van powder blue.
Une petite théière en porcelaine de Chine, décor de branches en floraison en cartouches sur fond poudré bleu.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#208
Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.
Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.No longer availableDim. Ø 32 cm`Estimate: € 420/480 -
#703
Een theekommetje met onderbordje met een blauw op wit decor van vissen en een kreeft binnenin en aan de buitenkant meerkleurige pioenen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan het bordje.
Un petit bol à thé avec soucoupe, décor bleu sur blanc de poissons et un homard, intérieur décor de pivoines polychromes. Petit éclat à l’assiette.No longer availableDim. Ø: 8 cmEstimate: € 35/50 -
#719
“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100/120 -
#677
Een porseleinen snuffbottle met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon en porcelaine polychrome, décor de personnages dans un paysage. Marque à la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/50 -
#722
Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.
Un petit bol à thé et soucoupe en porcelaine de Chine, décor bianco-sopra-bianco et une scène de personnages polychrome. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#898
Een lot porselein, bestaande uit een paar boekensteunen in de vorm van handen, een vaasje, een dansende figuur, een buldog en twee gestileerde olifantjes.
Un lot de porcelaine, comprenant une paire de serre-livres en forme de mains, un vase, une figure dansante, un bouledogue et deux éléphants stylisés.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#511
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels op bloeiende takken. Begin XIXe eeuw. Schade aan de kraag.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison. Début XIXème siècle. Dégât au col.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#608
Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#425
Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.
Une statue Art Déco en porcelaine, une femme avec chapeau qui parade.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 22/24 -
#711
Een theekommetje met bordje met een decor van een vrouw en een waterbuffel in een landschap. Tijdperk Qianlong.
Un petit bol à thé et soucoupe, décor d’une femme et d’un buffle dans un paysage. Période Qianlong.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 100/120 -
#701
Een Chinese figuur met ruyi van meerkleurig porselein.
Une figure chinoise avec un ruyi en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#435
Een porseleinen beeldje van een XVIIIde eeuwse officier.
Une statue en porcelaine représentant un officier du XVIIIème siècle.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 32/36
Other lots in this auction
-
#781
Een lot van tien tinnen maatbekers.
Un lot de dix mesures en étain.No longer availableDim. h: 3,5 - 21 cmEstimate: € 50/60 -
#111
Een paar sierzuiltjes van brons. Omstreeks 1900.
Une paire de colonnes en bronze. +- 1900.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#346
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#796
Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table en bois de placage de ronce à un tiroir et sur un pied en forme de lierre.No longer availableDim. h: 70 cm; l: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#869
Een Minerva met merk van Kopenhagen (H. 41 cm, ontbrekende lans) en een elf (H. 34 cm, restauratie aan voet en vleugel) van monochroom wit biscuit.
Une Minerva avec marque de Copenhague (H41 cm, lance manquante) et une elfe ( H 354 cm, restauration au pied et à une des ailes) en biscuit blanc monochrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#21
Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
Une paire de statues en porcelaine représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40/50 -
#685
Twee doosjes van gesculpteerd tijgeroog in de vorm van kwartels.
Deux boîtes en oeil-de-tigre en forme de cailles.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 50/60 -
#31
Drie diverse glazen van veelkleurig opaalglas, evenals een paar kandelaars van Italiaans porselein met gedrukt decor (onderaan gemerkt).
Trois verres différents en verre opaline et deux candélabres en porcelaine italienne à décor imprimé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 30 à 35 cmEstimate: € 25/35 -
#477
Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#407Kaiser
Een lot van negen vogeltjes van biscuit, waarbij acht meerkleurig en één monochroom wit. Allen gemerkt. Het laatste met kleine restauratie.
Un lot de neuf oiseaux en biscuit, dont huit polychromes et un blanc. Ce dernier avec restauration. Marqués.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#558
Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.
Une théière en ivoire finement sculptée, décoration d’écureuils dans un arbre en haut-relief. Sur socle en bois. Une queue cassée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/180 -
#481
Een antieke gietijzeren koro.
Un koro ancien en fonte.No longer availableEstimate: € 40/60