Similar lots by type
-
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40 -
#433Royal Winton
Twee schaaltjes op voet een een kom met een blauw en wit bloemendecor en vergulde randen.
Deux plats sur pied et une coupe à décor bleu/blanc et bords doré.No longer availableDim. Ø: 16 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#298
een lot van drie Brusselse maatbekers van een liter, waarbij één met tinnen deksel en een andere met een restauratie aan het oor.
Lot de trois mesures en faïence de Bruxelles dont une à couvercle en étain. Une restauration à l’une des anses.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#8
Een lot Normandisch aardewerk, bestaande uit drie potjes, waarbij één met deksel, een groot en een klein schaaltje en een peper-, zout- en mosterdstelletje. Onderaan gemerkt Villers-sur-Mer.
Lot de faïences de la Normandie, comprenant trois pots dont un couvert, un grand et un petit plat et une garniture à condiments. Marque de Villers-sur-Mer sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#261Dubois.
Een grote en een kleine amfoorvaas van meerkleurig Belgisch aardewerk. De grote met een decor van een Griekse krijger en de andere met een wapenschild. Beide gemerkt onderaan. De grote met een kleine schilfer aan de voet.
Un grand et un plus petit vase de forme amphore en faïence polychrome belge. Le plus grand à décor d’un guerrier grec et l’autre d’un écusson. Marques sous les bases. Eclat à la base du plus grand vase.No longer availableDim. h: 62 & 47 cmEstimate: € 80/120 -
#278AMC
Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#642Michel Hereman
“Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
Etre post démoniaque. Une statue en terre cuite partiellement polychrome. Signée.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een lot heiligenbeelden van biscuit en porselein, bestaande uit de Heilige Familie, een Madonna met kind, een engeltje en twee voorstellingen van St. Jozef.
Lot de statuettes en biscuit et en porcelaine comprenant une Sainte Famille, une Vierge à l’Enfant, un angelot et deux Saint-Joseph.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#178
“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
“L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/300 -
#581Foutinelle
“Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
“Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80/100 -
#407Nimy
Een kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/35 -
#487
Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/90 -
#758Sitzendorf
“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#531
Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.
Grand chien de Pho en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240/360 -
#382
Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.
Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#263
Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in relief. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.
Garniture trois pièces en faïence grise et dorée aux fleurs en relief. Marque Capodimonte sous la base.No longer availableDim. H 44cmEstimate: € 60/80 -
#617
Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.
Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#391
Tabakspot. Aardewerk. tekening van tabaksplant met opschrift ‘ Tabac de semois’ op één zijde. 2 gekruiste pijpen met de letters A.W op de andere zijde.
Pot à tabac en faïence. Dessin de plante à tabac et écriture ‘ Tabac de Semois’ sur un coté, deux pipes croisées et lettres A.W. sur l’autre coté.No longer availableEstimate: € 32/40 -
#805
“Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.
“Pierre-Aalst”. Planche en bois au nom d’une péniche.No longer availableDim. 210 x 21 cmEstimate: € 120/140 -
#404
Een reeks keukenpotten, waarbij grote, vier kleine, een olie- en een azijnflesje.
Un lot de pots de cuisine, comprenant des grands pots, quatre petits pots, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#257Herman CornelisPeriod: 1915-1997
Een Madonna met kind van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1959.
Vierge à l’Enfant en terre cuite. Signée et datée 1959.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/100 -
#98
Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#688
Aardewerken pijp. Chinees aardewerk. Gemerkt.
Une pipe en terre cuite. Oeuvre chinoise. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#364Carrelli
Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#235
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants baguette ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750/850 -
#521
Een danseres en een kleine Boeddha van gesculpteerd Aziatisch ivoor. We voegen er een Boeddha van gesculpteerd jade aan toe.
Danseuse et petit Bouddha en ivoire sculpté. Travail asiatique. Nous ajoutons un Bouddha en jade sculpté.No longer availableDim. h: 7, 8 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#361
Een paar appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met drie lichtpunten. XXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV à trois lumières. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100/160 -
#462Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#442Galle
Drie tekeningen in lavis. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#135
Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct Art Deco sertie de diamants avec un poids total de ± 0,70 ct. et un saphir de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,23 gEstimate: € 500/700 -
#697Studio Vandersteen
Suske en Wiske. Rode reeks in kleuren. 79 albums. Merendeel in goede tot zeer goede staat. Evenals: De Rammelende Rally 1973 (slechte staat), Dubbelstrip 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 en 1974.
Suske en Wiske. Série rouge en couleurs. 79 albums. Principalement en bon état. Nous ajoutons : De Rammelende Rally 1973 (mauvais état), Double album 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 et 1974.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#479
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#293Capodimonte
“Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt
“Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#16Belouch
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 168 x 93 cmEstimate: € 50/60 -
#495
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk III-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté style Louis III, avec revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#669
“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80/100