Similar lots by type
-
#404
Een reeks keukenpotten, waarbij grote, vier kleine, een olie- en een azijnflesje.
Un lot de pots de cuisine, comprenant des grands pots, quatre petits pots, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#98
Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#21
Een lot heiligenbeelden van biscuit en porselein, bestaande uit de Heilige Familie, een Madonna met kind, een engeltje en twee voorstellingen van St. Jozef.
Lot de statuettes en biscuit et en porcelaine comprenant une Sainte Famille, une Vierge à l’Enfant, un angelot et deux Saint-Joseph.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#805
“Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.
“Pierre-Aalst”. Planche en bois au nom d’une péniche.No longer availableDim. 210 x 21 cmEstimate: € 120/140 -
#642Michel Hereman
“Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
Etre post démoniaque. Une statue en terre cuite partiellement polychrome. Signée.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#261Dubois.
Een grote en een kleine amfoorvaas van meerkleurig Belgisch aardewerk. De grote met een decor van een Griekse krijger en de andere met een wapenschild. Beide gemerkt onderaan. De grote met een kleine schilfer aan de voet.
Un grand et un plus petit vase de forme amphore en faïence polychrome belge. Le plus grand à décor d’un guerrier grec et l’autre d’un écusson. Marques sous les bases. Eclat à la base du plus grand vase.No longer availableDim. h: 62 & 47 cmEstimate: € 80/120 -
#364Carrelli
Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#433Royal Winton
Twee schaaltjes op voet een een kom met een blauw en wit bloemendecor en vergulde randen.
Deux plats sur pied et une coupe à décor bleu/blanc et bords doré.No longer availableDim. Ø: 16 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#688
Aardewerken pijp. Chinees aardewerk. Gemerkt.
Une pipe en terre cuite. Oeuvre chinoise. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#8
Een lot Normandisch aardewerk, bestaande uit drie potjes, waarbij één met deksel, een groot en een klein schaaltje en een peper-, zout- en mosterdstelletje. Onderaan gemerkt Villers-sur-Mer.
Lot de faïences de la Normandie, comprenant trois pots dont un couvert, un grand et un petit plat et une garniture à condiments. Marque de Villers-sur-Mer sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#178
“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
“L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/300 -
#617
Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.
Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#257Herman CornelisPeriod: 1915-1997
Een Madonna met kind van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1959.
Vierge à l’Enfant en terre cuite. Signée et datée 1959.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/100 -
#407Nimy
Een kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/35 -
#758Sitzendorf
“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#263
Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in relief. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.
Garniture trois pièces en faïence grise et dorée aux fleurs en relief. Marque Capodimonte sous la base.No longer availableDim. H 44cmEstimate: € 60/80 -
#382
Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.
Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#391
Tabakspot. Aardewerk. tekening van tabaksplant met opschrift ‘ Tabac de semois’ op één zijde. 2 gekruiste pijpen met de letters A.W op de andere zijde.
Pot à tabac en faïence. Dessin de plante à tabac et écriture ‘ Tabac de Semois’ sur un coté, deux pipes croisées et lettres A.W. sur l’autre coté.No longer availableEstimate: € 32/40 -
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40 -
#581Foutinelle
“Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
“Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80/100 -
#531
Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.
Grand chien de Pho en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240/360 -
#298
een lot van drie Brusselse maatbekers van een liter, waarbij één met tinnen deksel en een andere met een restauratie aan het oor.
Lot de trois mesures en faïence de Bruxelles dont une à couvercle en étain. Une restauration à l’une des anses.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#278AMC
Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#487
Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/90
Other lots in this auction
-
#602
Een merkwaardig barmeubel van gepolychromeerd hout met centraal drie laden onder een klepblad met binnenin een lichtbak van glas in lood. Aan de zijkanten telkens een paneeldeur met scènes in reliëf en met drie laden in de onderste gordel.
Bar remarquable en bois polychrome ouvrant à trois tiroirs vers le centre en dessous d’un abattant qui cache un vitrail à lampes et qui est flanqué par deux portes pleines présentant des scènes des Moyens Ages en relief. Trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 229 cmEstimate: € 200/400 -
#24
Een paar modeprenten. “La revue de la mode.”
Paire de planches de mode de “La Revue de la Mode”.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#360
Een 18 karaats wit gouden geweven armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Un bracelet en or blanc tissé 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 14,77 gEstimate: € 1000/1200 -
#673
Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#121
“Jeanne d’Arc”. Een groep van donkergepatineerd zamak naar een werk van Eugène Laurent.
“Jeanne d’Arc”. Groupe en régule à patine foncée d’après un oeuvre par Eugène Laurent.No longer availableDim. h: 66,5 cmEstimate: € 200/300 -
#744
Een lot ivoor bestaand uit: een sfinx, vorkjes en vismessen, twee servetringen en een beschadigde olifant.
Un lot d’objets en Ivoire comprenant: un sphinx, fourchettes et couteaux à poison, deux ronds de serviettes et un éléphant ( endommagé).No longer availableEstimate: € 30/50 -
#349Maurice Langaskens
‘Snoei Februari’. Ets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.
“La taille en février”. Eau-forte. Signée et numérotée 67/100 hors planche.No longer availableDim. 26x19 cmEstimate: € 100/120 -
#669
“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#272
“St. Jozef met Christus”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Saint-Joseph et le Christ”. Huile sur toile marouflée. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#569H. Soto
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#100
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants dans des petites fleurs, ayant un poids total de ± 2,38 ct.No longer availableDim. 14,38 gEstimate: € 3600/3800 -
#431
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit bordjes, schoteltjes en kommetjes. Beschadigingen.
Lot de porcelaines de Chine bleues et blanches comprenant des petites assiettes, de soucoupes et des tasses. Dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100