#667
Een glazen stolp met negen vlinders.
Une cloche avec neuf papillons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#698Bvlgari
Een armband van struisvogelleder. In doosje.
#228
“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk, naar een werk van Chiparus.
#342
Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#525
Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 360 / 400 -
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#327
Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.
#114Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#314
Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
#737Rörstrand
Een art deco vaasje van aardewerk. Gemerkt onderaan.
#291
“Arabisch meisje”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Kleine beschadiging aan een vinger. Begin XXe eeuw.
Fille arabe . Une statue en plâtre patiné. Dommages mineurs à un doigt. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684Ambrose
“Zeilschip op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en pleine mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120