#646
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#394
#127
Een plaasteren reliëf met een voorstelling van drie kinderhoofdjes.
#129Fr. De Roover
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#439
“Compositie in lavis”. Draagt een handtekening.
#98Wood’s Ivory Ware
Service à thé en porcelaine anglaise comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, une cloche à gâteaux, six tasses et soucoupes (une soucoupe manque), six assiettes et un plat. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 3 - 13 cmEstimate: € 80/120 -
#340
#15
Een zilveren one ounce met de afbeelding van A. Lincoln. 999 fine.
#682
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
#491
Een paar buikvaasjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
#214Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#105
Een paar 22 karaats geel gouden trouwringen.
Paire d’alliances en or jaune 22 K.No longer availableDim. 22,80 gEstimate: € 700/800