Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een asbak van verzilverd metaal, getooid met een vierpropellervliegtuig. We voegen er een koperen vide-poche met een kikker in reliëf aan toe.

Een asbak van verzilverd metaal, getooid met een viermotorig vliegtuig. We voegen er een koperen vide-poche met een kikker in reliëf aan toe.

Cendrier en métal argenté surmonté d’un avion à quatre moteurs. Nous ajoutons un vide-poche en cuivre décoré d’une grenouille en relief.
SKU: 2709160383.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #383
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #736
    Shiraz

    Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 155 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #325

    Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.

    Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #225
    China

    Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.

    Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #405

    Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.

    Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #285
    Peru Ilaria

    Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 120,90 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #821

    Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.

    Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.
    No longer available
    Dim. 125 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #96

    Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.

    Table en bois de placage. Bord en accolade.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #310
    Peru Ilaria

    Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.

    Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 66,86 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #16

    Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.

    Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.
    No longer available
    Dim. 44 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #598

    “Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.

    “Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. H 54,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #136
    Heriz

    Wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #426
    Hamadan

    Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 185 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #335
    Ecuador

    Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.

    Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #375

    10 handen van verschillende halfedelstenen.

    Dix mains en pierres dures différentes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #370
    Mexico

    Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.

    Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.
    No longer available
    Dim. 175,95 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #629

    Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.

    Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #813

    Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.

    Table à dessiner en bois et tabouret.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #603

    Een paar porseleinen luchters en een applique.

    Paire de lustres en porcelaine et une applique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #455

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #806

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #812

    Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.

    Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #415

    Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.

    Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #430

    Lot van zestien biscuit beeldjes.

    Lot de seize statuettes en biscuit.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #380

    Een halssnoer van bloedkoraal.

    Collier en corail rouge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #792
    Alfons Van Meirvenne
    Period: °1932

    “De liefde van Christus.” Een groep van bruingepatineerd gips. Gesigneerd.

    “L’Amour du Christ”. Groupe en plâtre à patine brune. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #392

    Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.

    Lot de 26 abat-jour divers en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #95
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #474

    Drie kleine Boeddhistische aquarellen. Evenals een Mongoolse miniatuur.

    Trois petites aquarelles bouddhistes. Ainsi qu’une miniature mongole.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #124

    Een lambriseringspaneel van grijsgepatineerd hout, versierd met een vasque met guirlandes en vogels van plaaster in hoogreliëf.

    Un panneau de lambris en bois à patine grise décoré d’une vasque aux guirlandes et oiseaux en plâtre en relief.
    No longer available
    Dim. 107 x 103 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #316

    Een mahoniehouten commode met vier laden en een marmeren blad in Louis-Philippestijl.

    Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs et avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #331

    Een plaquette van meerkleurig geglazuurd terracotta met een dorpszicht in reliëf.

    Plaquette en terre cuite polychrome représentant une scène de village en relief.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #232
    Liviu Calinescu
    Period: °1946

    “Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 97 x 195 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #48

    Een groot kelkglas van geslepen kristal in twee kleuren blauw. Vermoedelijk Bohemen.

    Grande calice en cristal taillé en cristal en deux couleurs bleues. Probablement Bohème.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #817

    Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.

    Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #538

    Een Chinese vaas van geel aardewerk met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence de Chine jaune à décor de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #581

    Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin en Chinese tekens achteraan.

    Jardinière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Texte chinois au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 320 / 380
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More