Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een asbak/ vide-poche van malachiet.
Een asbak/ vide-poche van malachiet.

Een asbak/ vide-poche van malachiet.

Un cendrier/vide-poche en malachite.
Dim. 25 x 15 cm
SKU: 2408210638.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #638
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #408

    Een moderne glazen vaas.

    Un vase en verre moderne.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #441

    Een Chinees porseleinen vaas met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359

    “Huis”. Aquarel op papier. Draagt handtekening. Lichte beschadiging.

    “Maison”. Aquarelle sur papier. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van blauw en wit Chinees porselein naar XVIIe eeuws voorbeeld.

    Un vase tulipe en porcelaine de Chine bleu et blanc en trois parties d'après le modèle du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #512
    Lucien Georges Meert
    Period: °1940

    “La kermesse”. Gouache op papier. Gesigneerd. 1985. Met catalogus.

    La kermesse. Gouache sur papier. Signé. 1985. Avec catalogue.
    No longer available
    Dim. 71 x 109 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #44
    Rostislas Loukine
    Period: 1904 - 1988

    “Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Pêcheur. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #188

    Een schelpvormig schaaltje van 800‰ zilver. Missiaglia Venetie.

    Un bol en forme de coquillage en argent 800‰. Missiaglia Venise.
    No longer available
    Dim. 156,15 g
    Estimate: € 90 / 120
  • #312
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “L’amazone”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef met opdracht.

    L'amazone. Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 49 cm
    Estimate: € 45 / 70
  • #216
    Alhlborn

    Een elektrisch orgel met diverse registers, dubbel klavier en afsluitbaar. Met bijhorende bank.

    Un orgue électrique avec divers jeux, double clavier et fermoir. Avec banc assorti.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #508

    Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #53

    “De Heilige familie”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details.

    La Sainte Famille. Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364

    “Skyline en haar spiegeling”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.

    Skyline et son reflet. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More