Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een asbak/ vide-poche van malachiet.
Een asbak/ vide-poche van malachiet.

Een asbak/ vide-poche van malachiet.

Un cendrier/vide-poche en malachite.
Dim. 25 x 15 cm
SKU: 2408210638.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #638
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #581

    Een Chinees juwelenkastje met messingen monturen en met gesculpteerde jade plaquettes.

    Une boîte à bijoux chinoise avec des cadres en laiton et des plaques de jade sculptées.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #532

    Een zesarmige metalen luchter, versierd met kristallen bellen en pendeloques.

    Un lustre en métal à six branches, décoré de cloches et de pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #7

    Groepje van meerkleurig Saksisch porselein, onderaan gemerkt.

    Petit groupe en porcelaine de Saxe polychrome, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 18 X 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454

    “Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt een handtekening P. Joostens d.d. 1909 in potlood. Lichte vochtschade aan de rechter onderrand.

    Nu féminin debout. Pastel sur papier. Porte une signature P. Joostens et daté 1909 au crayon. Légers dégâts dus à l'humidité sur le bord inférieur droit.
    No longer available
    Dim. 61 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #173
    Delvaux, Bruxelles

    Een geperforeerd blauw lederen handtas. Model Louise Vabas Sant. Met certificaat en in originele handtas.

    Un sac à main en cuir bleu perforé. Modèle Louise Vabas Sant. Avec certificat et dans le sac d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #49

    “St. Maria”; “St. Franciscus” & “Ecce Homo”. Drie achterglasschilderingen.

    Ste. Marie; St. François & Ecce Homo. Trois peintures en églomisé.
    No longer available
    Dim. 21 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    “Wijze met kind”. Een fijn gesculpteerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. Medio XXste eeuw.

    “Sage avec enfant”. Un groupe en ivoire finement sculpté. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #142
    Anna Kernkamp
    Period: 1868-1947

    “Stilleven met uien en kastanjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux oignons et aux marrons. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 74,5 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #252

    “Kind en kat bij de raam”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berserik’ rechts onderaan.

    “Enfant et chat près de la fenêtre”. Huile sur panneau. Signé 'Berserik' en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #451

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan het hof.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec scènes de cour multicolores.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #100

    Een broche van geel goud 18 K in de vorm van een bloeiende tak, versierd met een parel.

    Une broche en or jaune 18K en forme de branche fleurie, ornée d'une perle.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #453

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met talrijke dieren.

    Une défense africaine sculptée avec de nombreux animaux.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More