Other lots in this auction
-
#340Drie verschillende 9 K geelgouden ringen één bezet met amethist en één met rookkwarts.
Trois bagues différentes en or jaune 9K, une sertie d'améthyste et une de quartz fumé.No longer availableDim. ruto: 9,60 gEstimate: € 60 / 90 -
#702Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
Une paire de colonnes en plâtre de style Art nouveau. Décor en relief. Dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 142 cmEstimate: € 300 / 500 -
#700Een barometer.
Un baromètre.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 40 / 50 -
#193Een tafelsetje van 800‰ zilver met zout-, peper- en mosterdpotje. met glazen recipiënten (kleine randschade) en lepeltje. Duitse keuren.
Un set de table en argent 800‰ avec sel, poivre et pot à moutarde. Avec récipients en verre (petits dégâts sur les bords) et cuillère. Poinçons allemands.No longer availableDim. h: 15 cm 133,50 gEstimate: € 100 / 150 -
#175Een 18 K geelgouden ring met initialen.
Une bague en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 280 / 350 -
#302Kaiser, GermanyEen dekselvaasje en een sierschotel van meerkleurig porselein met japans decor. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle et un plat décoratif en porcelaine multicolore à décor japonais. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#536Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.
Un bureau chinois avec trois tiroirs en ceinture. Repose-pieds d’entretoise.No longer availableDim. 84 X 115 X 59,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#213Een paar zilveren strooivaatjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletter Q = 1926.
Une paire de shakers en argent. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettre de date Q = 1926.No longer availableDim. h: 16 cm 238,45 gEstimate: € 140 / 180 -
#491Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van blauw en wit Chinees porselein naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine bleu et blanc en trois parties d'après le modèle du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220 / 240 -
#621Een paar grote vazen van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
Une paire de grands vases en faïence belge (marqué en bas).No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een gefineerd bureautje met een bol schuifblad, versierd met fraai inlegwerk van een bloemenvaas en linten.
Un bureau en placage avec un plateau coulissant convexe, décoré de belles incrustations d'un vase à fleurs et de rubans.No longer availableDim. 104 x 47 x 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#180Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 13,68 gEstimate: € 400 / 450


