Similar lots by type
-
#187Louis Vuitton
Een portefeuille met Damier Ebene-motief. Code: MI 0095. In een hoesje en een doosje.
”Un portefeuille Louis Vuitton en Ébène Damier. Code: MI 0095. Dans une pochette et une boîte.No longer availableDim. 11 x 12 cmEstimate: € 250 / 300 -
#278
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#587
Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#268
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#34Nick Andrews
Een gravure met begeleidende tekst. Niet ingelijst.
Une gravure avec texte. Non-encadrée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#654Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#762Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Asher”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 372/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Asher”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et numérotée 372/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#419
Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.
Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#199Georges CretenPeriod: 1887-1966
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette et chemin de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#366Villeroy & Boch
Een aardewerken jardinIère, versierd met een meerkleurig decor van bloemenguirlandes. Op bijpassende piëdestal. Beide met barst. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en faïence, décoration polychrome de guirlandes de fleurs. Sur piédestal assorti. Tout deux avec un éclat. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cm; h: 25 + 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583
“Oude wijzen met kinderen”. Een beeld van gesculpteerd Chinees mahoniehout.
”Vieux sage et enfants”. Une statue en acajou sculpté chinois.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#830
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen met serveerbestekken. In ménagère.
Un service de couverts en métal argenté, complet pour douze personnes, dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#495
Een lot wit koraal.
Un lot de corail blanc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#196
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#246
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#743
Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.
Vase en cloisonné sur pied en bois. Petits dégâts.No longer availableDim. H.27 cmEstimate: € 80 / 100