Similar lots by type
-
#268
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100 / 150 -
#587
Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#278
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#187Louis Vuitton
Een portefeuille met Damier Ebene-motief. Code: MI 0095. In een hoesje en een doosje.
”Un portefeuille Louis Vuitton en Ébène Damier. Code: MI 0095. Dans une pochette et une boîte.No longer availableDim. 11 x 12 cmEstimate: € 250 / 300
Other lots in this auction
-
#26Thonet
Een wandkapstok van met stoom gebogen beukenhout met vijf haken. Gemerkt achteraan.
Un porte manteau mural en hêtre plié à la vapeur à cinq crochets. Marque au dos.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#586
Een Engels bibliotheekkast met twee deuren met glas in lood boven twee kleinere paneeldeurtjes.
Une bibliothèque anglaise à deux portes à vitraux au dessus de deux petites portes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#376
Een eikenhouten piëdestal in neo-renaissancestijl.
Un piedéstal en chêne, style Néo- Renaissance.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#634
Twee wijnkruikjes van aardewerk, hout en verzilverd metaal. Waarvan één met een dekselknop in de vorm van een uil. Onderaan gemerkt Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.
Deux pichets à vin en bois et métal argenté. Dont un à fretel en forme de hibou. Marque sous la base Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.No longer availableDim. h: 23 & 29 cmEstimate: € 250 / 350 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een topaas van ± 4.30 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une topaze de ± 4,30 ct.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 800 / 900 -
#59Leo Jordaens
“Hooimijten” Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#546
Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
Un crâne de Koudou sur un panneau mural en bois.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 160 -
#620Nasbaf
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200 / 300 -
#340
Een 18 karaats roze gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. Stijl Mesika.
Une bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct. Style Mesika.No longer availableDim. 2,19 gEstimate: € 700 / 800 -
#515
Een XIXe eeuwse Chinese ‘food box’ van gevlochten riet en gesculpteerd bamboe. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Boîte à provisions chinoise du XIXe siècle en osier canné et bambou sculpté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#331
Zes diverse kleine bronzen Ashanti “bêtises” met copulerende paren in diverse posities. Ghana.
Six “bêtises” divers en bronze Ashanti, couples copulants en diverses positions.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#178
Een paar kandelaars van zwartgepatineerd en verguld brons in de vorm van moriaantjes.
Une paire de candélabres portés par des petits maures.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 300