Other lots in this auction
-
#519Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Abstract landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#704Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Platteland bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Campagne au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 80/100 -
#155
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 1800/2000 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een grijze diamant van +- 1,11 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,22 ct. Et un diamant gris de + - 1,11 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 900/1000 -
#480
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,87 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,87 ct.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 900/1000 -
#770
Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 60/100 -
#124
Een originele affiche uit de Eerste Wereldoorlog met betrekking tot tewerkstelling in Duitsland.
Affiche originale concernant le travail en Allemagne durant la Grande Guerre.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 130/150 -
#191
Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.
Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1500/1600 -
#70
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants avec un poids combiné de + - 0,36 ct. Et deux rubis avec un poids combiné de + - 2,14 ct. Et deux perles.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 600/800 -
#523
Een cachepot van meerkleurig Chinees aardewerk met een Europees decor van wapenschilden in cartouches en blauwe bloemenmanden op gele fond.
Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor européen de blasons dans des cartouches et de corbeilles de fleurs bleues sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#743
Twee antieke lederen patroontasjes, waarbij één met riem en het andere met politie(?) insigne van St. Jans-Molenbeek, model 1896.
Deux gibernes en cuir dont une avec ceinture et l’autre à l’insigne de la police (?) de Molenbeek, modèle 1896.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#494Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
“Autoportrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80/120