Similar lots by type
-
#568Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.
Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#683Een paar vaasjes van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende struiken. Onderaan gemerkt. Tweede helft XXe eeuw.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux sur des branches fleuries. Marque sous la base. Deuxième moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#658Een grote kom van Chinees porselein met een blauw decor van tekens en met messingen rand. Onderaan gemerkt.
Grand bol en porcelaine de Chine à décor bleu de symboles. Rebord en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 160 -
#641“Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#666KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#594Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#603Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.
Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#705Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#533Een beeldje van gesculpteerd turkoois in de vorm van een Guan-Yin en een voorstelling van Boeddha. Handjes gebroken.
Statuette en turquoise sculptée représentant Guanyin et Bouddha. Mains cassées.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#687Een jade pilaartje met een gesculpteerd landschapsdecor.
Colonnette en jade décorée d’un paysage sculpté.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#576Een lage Chinese ronde tafel met een decor van Geisha”s van pietradura in het blad en met vier ronde stoeltjes.
Une table basse ronde chinoise avec un décor de geishas de pierre dure dans la tablette et quatre petites chaises rondes.No longer availableDim. 52 x Ø: 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#521Een kommetje van geel Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#633Twee verschillende Chinese juwelenkistjes met koperbeslag en met gesculpteerde en opengewerkte plaquettes van jade.
Deux petits cabinets à bijoux chinois décorés de cuivre et de plaquettes en jade sculpté.No longer availableDim. h: 18 & 25 cmEstimate: € 130 / 180 -
#697Een rechthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Plat rectangulaire en porcelaine de Chine à décor bleu et bland de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#571Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.
Trois vases en bronze, dite hu, montés en lampe. Travail chinois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#670Een vaas van Chinees porselein met een blauw decor van pioenen Medio XXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de pivoines. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Een Chinese figuur van gesculpteerd hout en een blok roze jade met een landschapsdecor in reliëf.
Personnage chinois en bois sculpté, ainsi qu’un morceau de jade rose décoré d’un paysage en relief.No longer availableDim. h: 27 & 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.
Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#573Een cachepot van Imari-porselein.
Cache-pot en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 200 -
#748Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.
Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#415Een zwartgelakte Chinese salontafel met een decor van bloemen en vogels in pietra dura in het blad. Glazen blad manco.
Une table de salon en laque Chinoise noir avec un décor de fleurs et oiseaux en pierre dure dans la tablette. Verre manquant.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#636Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#693Een bladvormig schaaltje met handvat van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en planten. Tijdperk Daoguang.
Petit plat en forme de feuille avec anse. Porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de plantes. Epoque Daoguang.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#816LimogesEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#257“Het getemde vogeltje”. Een bronzen beeld met donker patina. Naar een werk van Moreau.
”Le petit oiseau apprivoisé”. Une statue en bronze. d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#104Een paar ingekleurde etsen. De oorspronkelijke lijsten zijn gedateerd: 1884-1934 en 1886-1936.
Deux eaux-fortes en couleurs. Les cadres d’origine sont datés: 1884-1934 et 1886-1936.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 150 / 250 -
#459J. I. Vdh“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#664“Heidelandschap met terril”. Gouache op papier. Draagt een handtekening: Krug.
“Paysage de la bruyère au terril”. Gouache sur papier. Porte une signature: Krug.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#599Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#347WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. We voegen er een ovale schaal aan toe. Alles gemerkt.
Un service à thé et café en quatre pièces en métal argenté sur un plateau. Nous ajoutons un plat ovale. Avec marques.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#34Floris Jespers“Personage in interieur”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd in de plaat.
”Personnage dans un intérieur”. Une gravure sur bois. Signée hors planche et monogramme dans la planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164“Stadswal in Palestina”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en toegeschreven aan B.A. Polenov.
”Les rampes, Palestine”. Huile sur panneau. Porte un monogramme et attribué à B.A. Polenov.No longer availableDim. 15 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#129Belgische School“Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.
Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 104 x 97 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#246Een met metaal versterkte eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren en twee laden.
Un buffet en chêne renforcé avec du métal à deux portes a panneau sculptés et deux tiroirs.No longer availableDim. 111 x 129 x 55 cmEstimate: € 300 / 500

