#663Ardot
Een ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
#15
Un pendentif en forme de fleur en or jaune 18 ct serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,25 ct et de rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,56 gEstimate: € 100/150 -
#592
“Lazare, Veni Foras.” Gravure naar P.P. Rubens. Boëtius à Bolsswert.
#332
Een gefineerd naai-/ toilettafeltje met lade en diverse vakjes onder het blad met spiegel.
Table de couture/coiffeuse en placage avec tiroir et divers compartiments sous la tablette avec miroir.No longer availableDim. 74 x 45 x 37 cmEstimate: € 35/45 -
#11
Een antiek Madonnabeeldje van meerkleurig aardewerk van Nevers. Lichte schade. XVIIIe eeuw.
Ancienne Madone en faïence multicolore de Nevers. Dégâts légers. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#371
Een vintage lampenvoet van messing en plexi met kleurrijke kap.
#397
Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
#422
Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
#299Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Polderlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#636
#304
Deux paires d'aquarelles militaires sur papier dont deux signées.No longer availableDim. 30x23cm31x20cmEstimate: € 100/150 -
#393
Een moderne vaas van meerkleurig glaspasta.
Un vase moderne en pâte de verre multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/90