Similar lots by type
-
#687Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#166Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
Un bureau anglais avec dessus en vachette et trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#544Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#585Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#690Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
"Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 80 / 120 -
#235Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op tapse poten.
Table à jeux ronde en placage de noyer à plateau rabattable, recouverte de feutre et reposant sur des pieds fuselés.No longer availableDim. Ø: 83 cmEstimate: € 40 / 5 -
#679Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#530Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#556Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.
Un coffre à linges allemand antique polychrome.No longer availableDim. 93x45x50cmEstimate: € 60 / 80 -
#196Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#539Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#682Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45 / 60 -
#689Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25 / 35 -
#176Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 146 x 55 cmEstimate: € 120 / 160 -
#540Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#695Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et bois de hêtre avec assise et dossier inclinés. Travail italien.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#126Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.
Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.No longer availableDim. 160 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#146Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#555Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#215Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.
Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.No longer availableDim. 258x215x76cm (max)Estimate: € 70 / 100
Other lots in this auction
-
#273Een bronzen bureaulampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de bureau en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#153“Arabier te paard”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Barye.
"Arabe à cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Barye.No longer availableDim. 55x 25 x 72Estimate: € 350 / 500 -
#182Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Paysage d'automne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#320Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de trois diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,11 gEstimate: € 350 / 400 -
#160Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 800 / 900 -
#515Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableDim. 3-7cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee kleine en een groter vaasje, een potje, een kleine asbak en een pique-fleurs. We voegen er een vaasje van Bergen aan toe.
Lot de poterie de Gouda, composé de deux petits et d'un plus grand vase, d'une jarre, d'un petit cendrier et d'un pique-fleurs. Nous ajoutons un vase de Bergen.No longer availableDim. h: 5 - 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#461Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse bloemenvazen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de divers vases fleuris.No longer availableDim. H:61cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre africaine en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Engelse eikenhouten koffer in neogotische stijl. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais de style néo-gothique. XIXème siècle.No longer availableDim. 67 x 122 x 46 cmEstimate: € 75 / 100 -
#241GuerinEen aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60

