#476Retay Arms Corp.Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
#196Een gefineerde ééndeursvitrine in Lodewijk XVI-stijl met een ovale schildering in de deur en het geheel versierd met verguld beslag. Slijtage aan de schildering.
Vitrine de style Louis XVI plaquée à une porte avec une peinture ovale dans la porte et le tout décoré de garnitures dorées. Usure du tableau.No longer availableDim. 175 x 91 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
#95Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#425Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#490Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#671Een paar koperen kandelaars.
#481Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#326Een Napoleon III étagère van zwartgelakt perenhout.
Une étagère Napoléon III en poirier laqué noir.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 80 / 120