Other lots in this auction
-
#589Gilberte Thomas“Siamese katten”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Vlekjes.
Chats siamois. Aquarelle sur papier. Signée. Taches.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.
Deux estampes anglaises. La Chaise de Poste et L'Estafette. D'après V. Adam.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596Een Napoléon III naaitafeltje van diverse houtsoorten op centrale driepoot.
Une table à coudre Napoléon III en bois divers sur un trépied central.No longer availableDim. H. 75 x 48 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#530Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in cartouches op vegetale achtergrond.
Paire de potiches en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 200 -
#381Een lot van 6 Aziatische bronzen voorwerpen, waarbij o.a. een pad, een belletje, een busje met been, enz.
Un lot de 6 objets asiatiques en bronze, dont un crapaud, une cloche, un bus avec os, etc.No longer availableDim. h: 5,5 - 16,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#327Val St. LambertEen paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de bougeoirs à deux branches en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47Een gesculpteerde albasten sierconsole met vruchten.
Une console ornementale en albâtre sculpté avec des fruits.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Een groot en gevarieerd lot kunstboeken.
Un lot important et varié de livres d'art.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#382“De naaister”. Olieverf op papier. Lichte beschadiging linksboven
La couturière. Huile sur papier. Légers dommages en haut à gauche.No longer availableDim. 38 x 27,5Estimate: € 100 / 150 -
#14Léon Danchin“Mechelse herder”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Malinois. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg. Eén met beschdiging achteraan.
Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 500 / 600 -
#69Jan Van der Aa“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 49 x 43 cmEstimate: € 40 / 60





