#481
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#414
“Abstracte collage”. Gemonogrammeerd.
Collage abstrait. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#297
Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.
#183P.J. Mène
Chasseur avec chien de chasse. Un groupe en bronze sur un socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h:Estimate: € 1600 / 1800 -
#138
Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
#117
Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
#257
Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.
#561
Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#510Annibale Colombo
Een paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.
Une paire de sièges baquets avec cannage en noyer. Marqués et numéros de série 19728 & 19729.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#232
Een rustbank van fruithout. XIXde eeuw. Opnieuw te bekleden.
Un canapé en bois fruitier. XIXème siècle. A retapisser.No longer availableDim. 187 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#347
#261
Een oude Duitse brandweerhelm.
Un vieux casque de pompier allemand.No longer availableEstimate: € 120 / 160