#162Juul De Cort
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 150/200 -
#831
Oude rekenmachine “Triumphator”.
Une ancienne calculatrice “Triumphator”.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#476
#511Warmink
Een houten tafelklokje met messingen wijzerplaat. Met sleuteltje. Fineer beschadigd.
Une pendule de table, cadran en laiton. Avec clé. Dégâts au bois de placage.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#486
Een gefineerd notenhouten étagère met getorste stijlen en met een lade in het midden.
Une étagère en bois de placage et montants torsadés, un tiroir au milieu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#588
Een glazen Chinese snuffbottle.
#847
Een Chinese houten doos.
#237
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#663
Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.
Cruche en pierre taillée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/140 -
#466
Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
#792
#664
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 140/180